idavilla

0266 384 9691

Akçay Otelleri - Akçay İdavilla Butik Bungalov Otel

kazdağları konaklama otel
kazdağları kahvaltı restaurant
kazdağları doğa yürüyüşü
kazdağları termal tesisleri
kazdağları emlak danışmanlığı
ODA SEÇENEKLERİMİZ
İDAVİLLA AKÇAY BUTİK OTEL
akçay otelleri bungalov

Akçay Bungalov Otel

Akçay bungalov evleri konseptiyle hizmet veren tek butik otel olan İdavilla Butik Bungalov Otel, 12 bungalov ev ile misafirlerini ağırlamaktadır.
Bungalov evler 16 metrekare olup en fazla 3 kişiye kadar konaklama mümkündür. Evlerde klima ve kalorifer bulunur. Otelimiz Oda + Kahvaltı olarak hizmet vermektedir.

EV ÖZELLİKLERİNİ İNCELE ve REZERVASYON YAP
İDAVİLLA OTEL NEREDE? AKÇAY - GÜRE NASIL?

Güre - Akçay Tatil Beldesindeyiz

Akçay gibi güzel bir cennet ile Güre gibi kaplıca diyarının tam ortasında yer alıyoruz. Hem mis gibi Akçay ya da Güre plajlarında denize girebilir, hem de isterseniz Kazdağları konaklama bölgesinde güzel bir tura Akçay İdavilla Butik Otel ile çıkabilirsiniz.

Akçay otelleri genellikle sadece denize girebilmeyi size vaat etse de biz size farklı alternatifler de öneriyoruz, hatta size ücretsiz olarak bölgemizi anlatıyoruz. Hatta nerede neler yapabileceğinizi de itinayle gösterebiliriz. Güre Plajı, Akçay Denizi, Altınoluk Kumsalları, Kaz Dağları gezileri, Akçay tarihi yer gezileri gibi birçok aktivite de sizleri bekliyor olacak.

Akçay Bungalov Evleri İle Muhteşem Tatil!

Akçay’ın muhteşem doğası ile iç içe bir tatil geçirmek son derece mümkün. Yemyeşil çevre, tertemiz hava ve masmavi denizin buluştuğu bu coğrafyada Akçay Bungalov evlerinde kalabilir, kendinizi iyi ve huzurlu hissedebilirsiniz. Tüm bu imkanlara kavuşmak da İdavilla sayesinde mümkündür.

Akçay Aile Oteli

Yaz tatili için olsun, bahar aylarının insanın içini kıpır kıpır eden zamanları için olsun dinlenmek ve eğlenmek amacı ile Akçay’a gelebilir, İdavilla Kazdağları Butik Otel bünyesindeki en güzel ve en kaliteli bungalov evlerde tatil yapma imkanı bulabilirsiniz. Üstelik kişi sayısına bakmaksızın her türlü misafir ya da misafir grubu için uygun odaların bu tesislerde yer aldığı da görülebilir.

Aileler için Harika Bir Fırsat

İdavilla’ya aileleri ile gelen ziyaretçiler de hem kaliteli bir zaman dilimi geçirebilecek, hem de güzel iklim koşulları ve harika bir atmosfer sayesinde kendilerini zinde hissedeceklerdir. Ailelere özel odalar, avantajlı imkanlar ve benzer unsurlar da bu anlamda dikkat çekmektedir.

Akçay Aile Oteli
Akçay Doğa Oteli

İdavilla Akçay Otel İmkanları ve Avantajlı Seçenekler

Yazın sıcak günlerinde Kazdağları eteklerinde muhteşem bir tatil geçirmek için Akçay Otelleri tercih edilebilirken, dileyen herkes de gerek kendisi, gerek sevdikleri için en kaliteli tesislerden yararlanabilmektedir. Bu noktada doğa yürüyüşleri ile fark yaratan, denize olan yakın mesafesi ile konukları sevindiren İdavilla Otel de dikkat çekmektedir.

Kullanışlı oda eşyaları, mandalina bahçesi manzaralı odalar ve diğer imkanlar ile hem otel, hem de bungalov ev tesisleri konuklara ferah ve rahat bir Kazdağları konaklama imkanı sunmaktadır. Dileyen herkes de söz konusu odalar arasından tercihler yapabilir ve bu tatil süreci içinde de en güzel duyguları yaşayabilir.

En Güzel Otel İmkanları

Çocuklar için olsun, büyükler için olsun her türlü imkan İdavilla tarafından seferber edilirken, bunun yanı sıra denize girmek, kaliteli ve lezzetli yemekler yemek, doğa turları gerçekleştirmek gibi değişik ve önemli detaylar da yine bu adreste konaklayarak gerçeğe dönüştürülebilmektedir.

Şimdi siz de senenin bütün yorgunluğunu atmak, iş stresinden uzaklaşmak ve doğayla iç içe bir tatil yapmak için İdavilla tesislerinizde yerinizi alabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için en güzel tercihlerde bulunabilirsiniz.