idavilla - Akçay Pınarbaşı Piknik Alanı - Akçay`da Piknik Yerleri

0266 384 9691
Akçay Pınarbaşı Piknik Alanı
Akçay Pınarbaşı Piknik Alanı

Akçay Pınarbaşı Piknik Alanı


Akçay’da tatil yapmak, pınarlardan doya doya su içmek, doğayı avuçlarınızda hissetmek için rotanızı mutlaka Erdemit – Balıkesir yoluna çevirmeniz gerekmektedir. Birçok efsaneye konu olmuş Kaz Dağları’nın eteklerinde bulunan Akçay, Türkiye’nin güzide tatil beldelerinden biridir.

Akçay ve Kazdağları İdavilla Otel İle Kesişti

Akçay’da ailenizle tatil yaparken huzurun size kucak açtığını, ciğerlerinizin temiz çam ağaçlarının kokusu ile dolduğunu ve Ege’nin masmavi sularının güzelliğinin adeta yüzünüze dokunduğunu hissedeceksiniz. Bungalovda konaklamanıza olanak sağlayan Akçay İdavilla Butik Bungalov otel’de konaklayıp denizi ayaklarınızın altına, Kaz Dağları’nı ise sırtınıza alıp doğa ile iç içe bir tatil keyfi geçirmek sizin elinizde. Çünkü, Akçay otelleri denildiğinde ilk akla gelen otellerden birisidir İdavilla.

Akçay Gezilmesi Gereken Yerler

İdavilla da bungalovda tatil keyfi sürerken, Akçay Pınarbaşı piknik alanında aileniz ve sevdikleriniz ile mangal yapabilir, buz gibi pınarlardan kana kana tertemiz su içme keyfine varabilirsiniz. Akçayın sokaklarında gezerken sevdikleriniz ve arkadaşlarınız için hediyeler alabileceğiniz hediye dükkanlarına da uğramayı unutmayınız. Akçayda Kordon, Sarı Kız Heykeli, Altın Kum Plajı, Çamlıbel Sarlak, Kaz Dağı ve Kaplıcalar gibi daha bir çok görülmesi gereken mekan bulunmaktadır. Ülkemiz cennetten bir köşe ise, Akçay da o cennetin parlayan bir yıldızıdır. Bu güzellikleri her insanoğlu mutlaka gidip görmeli ve değerlendirmelidir.


Bu yazı Genel kategorisinde; 18:59, 26 Nisan 2017 tarihinde paylaşıldı.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?