idavilla - Bizden Haberler

0266 384 9691

Bizden Haberler

Şu anda Bizden Haberler kategorisi altında yer alan blog yazılarımızı Bizden Haberler ile görüntülemektesiniz. Bizden Haberler hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Kazdağı’ndaki Cennet İdavilla Bungalov Otel

Kazdağı’ndaki Cennet İdavilla Bungalov Otel

İdavilla Bungalov Otel; Akçay merkeze 2 km, Edremit Havaalanı’na 15 km, Güre Denizi’ne yürüme mesafesinde, Kazdağları ile mesafesi ise sadece birkaç kilometrelik yürüme mesafesidir. Güre bölgesinin en güvenilir, güzel, nezih ve iddialı bungalov evleri, Güre Otelleri içerisinde tek tercihiniz olacaktır.

Akçay`da Tatil Yapmak İçin 5 Neden

Akçay`da Tatil Yapmak İçin 5 Neden

Dünya üzerinde bulunan birçok güzel mekân bulunmaktadır. Bir kısmı zengin ülke geliri ile geliştirilmiş ve sürekli dekore edilerek revize olan alanlar ve eğlence mekânları olmaktadır. Bir diğer kısmı ise mevsimsel olarak uygun iklime sahip yaşanılacak bölgeleri işaret etmektedir. Diğer taraftan doğal hali korunan ve yaşayan insanların gösterdiği özen karşılığında bozulmayan doğal güzellikler olarak görülmektedir. Akçay da doğal güzelliği ile öne çıkan harika yerlerden bir tanesidir. İdavilla Bungalov Otel ve Kazdağları Otelleri olarak Akçay’da tatil yapmak için 5 nedeni bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Otelimizin Güre Sahili ve Güre Denizi

Otelimizin Güre Sahili ve Güre Denizi

Güre Beldesi, Balıkesir şehrinin Edremit ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Edremit şehir merkezine 12 km uzaklıkta bulunan belde, Edremit Körfezi’nde yer alan şirinliği ve tatilcileri cezbeden Kaz Dağları kıyısında olması özellikleri ile öne çıkmaktadır. Güre Beldesi’nde Milattan Önce 300 yıllarına kadar insanlığın var olduğu bilinmektedir.

Bu nedenle de tarihi ve kültürel açıdan da birçok görülmeye değer bölgesi vardır. Kaz Dağı Milli Parkı, Güre Kaplıcası, Mıhlı Çayı, Şahin Deresi, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi ve Pınarbaşı Güre’nin en bilinen alanlarıdır. Ayrıca; Sarıkız Tepesi, Hasan Boğuldu ve Sütüven Şelalesi gibi etrafında çok bilindik yerler de bulunmaktadır.

Kazdağları Ramazan Kampanyası - İftar ve Konaklama

Kazdağları Ramazan Kampanyası - İftar ve Konaklama

11 ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazan ayı nedeniyle hem Kazdağları Konaklama hem de bölgenin en meşhur restoranlarından birine sahip olan tesisimizde iftar yemeği Ramazan ayı boyunca kişi başı 105 TL’dir. Sizler de bahçede iftar keyfini kaçırmayın.

Mükemmel huzurlu bahçemizde sadece iftar yemeği ise kişi başı 30 TL’dir. Hemen rezervasyon yaparak, bu huzurlu bahçede iftar için yerinizi ayırtabilirsiniz. Rezervasyon için iletişim sayfamızdaki form ile ya da telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Otel Işletmecimizle Dergi Röportajı

Otel Işletmecimizle Dergi Röportajı

İdavilla Kazdağları Butik Otel – Bungalov Evleri işletmecisi olan Volkan Şimşirkaya, otelimiz ve genel olarak bölgemiz hakkında Politika dergisine röportaj verdi. Sizlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu yazımızı okurken kesinlikle sıkılmayacaksınız. Haydi, gelin beraber okumaya başlayalım.

Körfezin genç girişimcilerinden Volkan Şimşirkaya ile röportaj yaptık. İDAVİLLA projesini, gelecek projelerini, Turizm Derneği Çalışmalarını ve Körfez Turizmi üzerine konuştuk. İşte Başarılı Girişimci Volkan Şimşirkaya ile röportajımız.

Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

Balıkesir`in Yükselen Yıldızı Edremit ; Ayvalık, Ören, Burhaniye, Akçay, Zeytinli, Kızılkeçili, Güre, Çamlıbel, Avcılar, Altınoluk, Küçükkuyu, Assos ilçelerine özel Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı yapan profesyonel firma.

Termal ile Gelen Sağlık

Termal ile Gelen Sağlık

Bedensel ve Zihinsel Arınma, Sağlık, Güzellik ve Şifa, Bağışıklık Sisteminin Güçlenmesi.

İdavilla Kazdağları Otel, bölgemizdeki termal ve spa tesisleri ile anlaşmalıdır. Konuklarımız bu tesislerden önemli oranlarda indirimler eşliğinde faydalanmaktadır.

1 2 »