idavilla - Otel Haberleri - idavilla

0266 384 9691

Otel Haberleri - idavilla

Haberler bölümümüzde otelimiz, şehrimiz ve bölgemiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hayvan Dostu Otel

Hayvan Dostu Otel

Tatiliniz süresince konaklamayı düşündüğümüz tesis, bizimle birlikte evcil hayvanlarımızı kabul etmediği için tatil planlarımızı bozmadık mı çoğu zaman ya da yeni, hayvan dostu bir tesis arayışı içine girip zaman kaybı yaşamadık mı? Kim ister ki en sadık dostunu ardında bırakıp tatile çıkmak?


Hem benzersiz bir tatil yapmak hem de hayvan dostu bir otelde sadık dostlarınızla konaklamak isterseniz sizi de Kaz Dağları İdavilla Butik Otel’e bekleriz.

Unutulmaz Bir Balayı

Unutulmaz Bir Balayı

"Evet"ler ardından başlayan hayatınızın en benzersiz günlerinde, yeni evli bir çift olarak unutulmaz bir tatil yaşamak ve mutluluğunuzu katlamak istemez misiniz? Balayı çiftlerinin beklentilerini karşılayacak sunumları, ekonomik fiyatları ve tabii huzur veren muhteşem doğasıyla Kaz Dağları İdavilla Butik Otel, büyülü bir balayı tatili geçirmeniz için kapıları ardına kadar açık sizleri bekliyor!

Ramazan Ayı Fırsatları

Ramazan Ayı Fırsatları

Maddi ve manevi arınmanın yaşandığı Ramazan ayında, her yıl olduğu gibi bu yıl da İdavilla Butik Otel ve Restoran, avantajlı fiyatları ve özel iftar menüsüyle hizmetinizde!


Ramazan ayı süresince Kaz Dağları coğrafyasında ekonomik bir tatil yapmak ya da yemyeşil bir bahçe içinde kurulu iftar sofralarında yerinizi almak isterseniz yapmanız gereken şimdi rezervasyon yaptırmak.

Lezzetler Diyarı: İdavilla Restoran

Lezzetler Diyarı: İdavilla Restoran

Kaz Dağları’nın yamacı ile Ege’nin ferahlatan denizi arasında bir konumda kurulu İdavilla Butik Otel, doğal ortamının yanı sıra daima kaliteli malzemeler kullandığı restoranından çıkan taptaze yemeklerle de hem bedenleri hem ruhları yeniliyor.


Benzersiz bir coğrafyada, benzersiz lezzetlerin tadına doyacağınız bir tatilse düşlediğiniz ya da Kaz Dağları’nın temiz havası nedeniyle acıkmaya başladıysa karnınız, sizi de İdavilla Restoran’a bekleriz.

¨Huzurun Saklandığı Bir Köşe¨

¨Huzurun Saklandığı Bir Köşe¨

"Kaz Dağları’na gittiğinde: İdavilla! Mandalina bahçeleri, zeytin bahçeleri arasında, huzurun saklandığı bir köşe.” İdavilla’nın değerli misafirlerinden birinin, yeşillikler içindeki bahçede organik köy kahvaltısını yaparken  ağzından dökülmüş olan sözler bunlar...


İdavilla`nın yıllardır verdiği emeğin, ektiği sevginin karşılığı bunlar...

Kaz Dağları: İstanbul`un Yakınında, Karmaşadan Uzakta!

Kaz Dağları: İstanbul`un Yakınında, Karmaşadan Uzakta!

Yaşamını ülkenin en yoğun nüfusuna sahip İstanbul’da idame ettirenlerin, tatil olanaklarını değerlendirmek için çizdikleri rotalar bellidir: Şile, Ağva, Kilyos... Şehir merkezine yakın olmaları dolayısıyla tercih edilen ve ülkenin diğer sahil beldeleri gibi eşsiz olan bu beldeler, başta yaz ayları olmak üzere her mevsim yoğun yerli turist akınına uğramaktadır. Bu durum nedeniyle bahse konu beldeler, özellikle kısa süreli tatillerde, huzur arayan gezginlerin dinlenme ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma gelmiştir.


Kendine alternatif bir rota çizerek huzurlu ama dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen İstanbulluların günümüzde yeni rotası ise Balıkesir-Edremit! Yüzlerce yıl öncesinde olduğu gibi bugün de hâlâ gezginleri kendisine hayran bırakan Kaz Dağları’nın evi Edremit, âdeta, İstanbul’dan çıkıp nefes almak, yeşile doyup denize girmek, temiz hava soluyup enerji dolmak isteyenler için kurulmuş bir cennet...

Konum Avantajı, Tatilin Güzel Geçeceğini Müjdeler!

Konum Avantajı, Tatilin Güzel Geçeceğini Müjdeler!

Otellerin konumu, misafirler tarafından seçilmeleri için en önemli belirleyicilerdendir. 
İdavilla hem denize hem Kaz Dağları`na yakın bir konumda olması sebebiyle tatilcilerin Balıkesir`deki favori mekânlarındandır.

Akçay Zeytinli

Akçay Zeytinli

İnsanların birçoğu metropol şehirlerin yaşamı arasında sıkışıp kalmıştır. Son zamanın modern insanı, doğallıktan uzak bir şekilde yapay bir yaşam sürdürmektedir. İnsan, uzun soluklu bir çalışma döneminin ardından, doğallığın içinde bir tatil; güneş, kum ve deniz aramaktadır.

Büyük Şehre Yakın Tatil Fırsatları

Büyük Şehre Yakın Tatil Fırsatları

Büyük şehrin gürültü ve karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için, aranan yer çok da uzakta olmayabilir. Tatil denilince akla genellikle uzak yerler geliyor olsa da bazen fırsat çok yakında olabiliyor. Bu sayede tatil yapacak kişiler, hem yol masrafından tasarruf etmiş oluyor hem de yol yorgunluğunu yaşamayarak, verimli bir tatil yaşıyor. Özellikle kısa zamanlı tatiller için, yakın yerler oldukça ideal bir hal alıyor.

Hasanboğuldu`nun Hikayesi

Hasanboğuldu`nun Hikayesi

1800 yıllarda geçen bu hikâye Yörük kızı Emine ile Zeytinli Köyü’nden Hasan’ın acıklı hikayesini konu alır. Babasını küçük yaşta yitirmiş olan Hasan (Hasanboğuldu), geçimini sağlamak için çiftçilik yapmaktadır. Mahsulünü her çarşamba Edremit pazarına giderek satar. Diğer yandan Kaz Dağları’nın Sarıkız civarından Yörük kızı Emine de obasına ait peynir, süt ve balı Edremit pazarına getirerek satmaya başlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 »