idavilla - Güre Termal Tesisleri | Bungalov Evler Blog

0266 384 9691

Güre Termal Tesisleri

Şu anda Güre Termal Tesisleri ile ilgili blog yazılarımızı Güre Termal Tesisleri etiketi ile aramaktasınız. Güre Termal Tesisleri hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.
Eğer Güre Termal Tesisleri ile ilgili yeterli yazıya ulaşamazsanız, hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da projelerinizi hayata geçirmek isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

Tatilinize fark, hayatınıza daha fazla renk katın. İdavilla ile Kazdağları güzelliklerini keşfedin.

Kazdağları’nın gelin başını hatırlatan karlı tepeleri; eteklerinde dünyanın en güzel çiçekleri, ulu çınarları, oksijen kaynağımız çam ağaçları olan etekleri; ayağınızın altına serilmiş milyonlarca zeytin ağacının tüm nimetleri, ölümsüzlüğü ve mucizevi yapısıyla sonsuzluğu çağrıştırmaktadır.

Hayat bir macera; karşınıza kimin çıkacağını, girdiğiniz yolun sizi nereye götüreceğine ya da denizin soğuk mu sıcak mı olduğuna ancak girdikten sonra karar verebiliyorsunuz. Bugün size tatilinizi İdavilla’da geçirmenizi öneriyoruz.

Otel Işletmecimizle Dergi Röportajı

Otel Işletmecimizle Dergi Röportajı

İdavilla Kazdağları Butik Otel – Bungalov Evleri işletmecisi olan Volkan Şimşirkaya, otelimiz ve genel olarak bölgemiz hakkında Politika dergisine röportaj verdi. Sizlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu yazımızı okurken kesinlikle sıkılmayacaksınız. Haydi, gelin beraber okumaya başlayalım.

Körfezin genç girişimcilerinden Volkan Şimşirkaya ile röportaj yaptık. İDAVİLLA projesini, gelecek projelerini, Turizm Derneği Çalışmalarını ve Körfez Turizmi üzerine konuştuk. İşte Başarılı Girişimci Volkan Şimşirkaya ile röportajımız.