idavilla - Kazdağları 3. Sayfa | Bungalov Evler Blog

0266 384 9691

Kazdağları

Şu anda Kazdağları ile ilgili blog yazılarımızı Kazdağları etiketi ile aramaktasınız. Kazdağları hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.
Eğer Kazdağları ile ilgili yeterli yazıya ulaşamazsanız, hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da projelerinizi hayata geçirmek isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Doğal Tatil Köyü

Doğal Tatil Köyü

İnsanların dinlenme ve tatil anlayışları çeşitlilik yönünden oldukça zengindir. Tek tek sıralamaya kalksak yüzlerce seçenek çıkabilir. Kimimiz doğayla iç içe bir tatili arzularken, kimimiz de elit mekânları ve lüks imkânların daha yoğun olduğu bir tatili tercih edebiliriz. Tatil köyü nedir sorusunun cevabı ise temelde bu iki isteğin bir arada toplanması mantığında şekillenmiş bir uygulamadır. Bu yazımızda doğal tatil köyü nasıl olur sorusuna yanıt da bulabilirsiniz. Doğa içinde tatil köyü mandalina ağaçları arasında ve Kazdağları eteklerinde olur :)

Kazdağları Darıdere Yürüyüşü: Buyrun Düğüne

Kazdağları Darıdere Yürüyüşü: Buyrun Düğüne

Kazdağları’nın zeytinyağları ve oksijeni ile meşhur Darı Dere yürüyüş parkurumuza KAGEZ - Kazdağı Gezginleri Doğa Sporları ailesinin birbirinden değerli üyeleri ile başlıyoruz.

Kazdağları’nı beyaz bir gelinliğe benzetirim. Uçsuz bucaksız yeşillikler, kıvrımlar, dekolteler, elinde gelin çiçeği tutan heybetli ağaçlar, dağ çilekleri, narlar, çiçekler ve düğünlerin vazgeçilmezi takılar; Kazdağları’nın bereketli topraklarının asil bekçisi zeytin ağaçları.

Kazdağlarının insana huzur veren köylerinin yüreğini okşayan insanları ise o gelinin güzel elbisesinin etekleri. Midilli’den Ayvalık’a, Akçay’dan Kadırga’ya kadar uzanan bir gelinlik.

İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

Tatilinize fark, hayatınıza daha fazla renk katın. İdavilla ile Kazdağları güzelliklerini keşfedin.

Kazdağları’nın gelin başını hatırlatan karlı tepeleri; eteklerinde dünyanın en güzel çiçekleri, ulu çınarları, oksijen kaynağımız çam ağaçları olan etekleri; ayağınızın altına serilmiş milyonlarca zeytin ağacının tüm nimetleri, ölümsüzlüğü ve mucizevi yapısıyla sonsuzluğu çağrıştırmaktadır.

Hayat bir macera; karşınıza kimin çıkacağını, girdiğiniz yolun sizi nereye götüreceğine ya da denizin soğuk mu sıcak mı olduğuna ancak girdikten sonra karar verebiliyorsunuz. Bugün size tatilinizi İdavilla’da geçirmenizi öneriyoruz.

KOAH Hastalığı Tedavisi

KOAH Hastalığı Tedavisi

Koah hastalığı tedavisi için oksijen çok önemlidir. Kazdağları ise Türkiye’nin en bol oksijeni olan bölge. İdavilla Butik Bungalov Kazdağları Otel ile tedavi.

Koah hastalarının ihtiyacı olan en önemli konu oksijendir. Kazdağları bu noktada Koah hastaları için çok büyük önem arz ediyor. Kaz Dağları Manastır Kanyonu, Şahin Deresi Kanyonu gibi birçok oksijen kaynağı tabiat harikasına ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte eşsiz bitki örtüsü, uçsuz bucaksız zeytin ve çam ormanları hem sağlığınıza hem de ruhunuza iyi gelecektir.

Muhteşem Görünümleriyle Bungalowlar (Atatürk Kayalıkları Yürüyüşü)

Muhteşem Görünümleriyle Bungalowlar (Atatürk Kayalıkları Yürüyüşü)

Gerek konumu, gerek manzarası, gerekse de bünyesinde yer alan avantajlarla birçok tatilcinin yeni gözdesi olan Kazdağları; doğayla iç içe olmak, keyifli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isteyen, doğa sporlarına merak duyan insanlar için son derece güzel bir fırsat olmaktadır. Burada tatil yapmak isteyenler için Kazdağları otelleri hizmet vermektedir. Bu otellerde her şey müşterilerin istediği gibidir ve  müşterilerin tek bir isteği bile hiçbir şekilde geri çevrilmemektedir.

Koşara Vadisi - Koşara Deresi - Saklı Cennet - Şelaleler Yürüyüşü

Koşara Vadisi - Koşara Deresi - Saklı Cennet - Şelaleler Yürüyüşü

Kazdağı Gezginleri Kulübü ile bu hafta Kazdağları’na yağan ilk karı görmeye gidiyoruz. Ortaoba Köyü istikametinden kirse alanına kadar araçla geçeceğiz. Özellikle Gözcükayası Şelalesi, Saklı Şelaleler, Ağlayan Kayalar görülecek yerlerin başında geliyor.

Çam ve gürgen ağaçları ile kaplı bir coğrafyada, yılın ilk karı yağmış olacak. 15 km’lik orta zor parkurda dört mevsimi yaşayacağız. Buz tutmuş yollar, karlı kaplı tepeler, oluk oluk akan şelaleler…

Kazdağları Bungalov Otel Kış Kampanyası

Kazdağları Bungalov Otel Kış Kampanyası

Kazdağları bölgesinde vakit geçirmek ve tatil yapmak isteyenler için birçok farklı ve kaliteli konaklama tesisi bulunmaktadır. Bunlar arasında Kazdağları konaklama tesisleri adı altında karşımıza çıkan Bungalov evlerin yer aldığı oteller de yer almaktadır. Birbirinden şık ve modern görünüme sahip olan ve tatilcilerin bir anlamda gözlerini kamaştıran bu evler; tatilciler için müthiş konaklama fırsatı olmaktadır.

Kazdağı Eteklerinde Konaklama Fırsatı

Kazdağı Eteklerinde Konaklama Fırsatı

Balıkesir ve Çanakkale arasında Edremit yakınlarında yer alan Kazdağları; doğal güzellikleri ve tarihi yapıları yakından görmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Kazdağları Otelleri de; bu dağları gezip görmek isteyenlere hizmet vermektedir ve tatilciler bu kaliteli ve güvenilir otellerde konforlu bir şekilde konaklama fırsatı elde etmektedirler. Aynı zamanda önemli tatil beldelerine de bir hayli yakın konumda bulunan Kazdağı; yaz tatilini farklı bir atmosferde geçirmek isteyenler için de özel bir fırsat olmaktadır.

Sonsuz Oksijen Eşsiz Doğa ve Huzur Dolu Kazdağları

Sonsuz Oksijen Eşsiz Doğa ve Huzur Dolu Kazdağları

Hepimiz şehrin stres dolu, sıkıcı, bunaltıcı ve ağır yükünden kaçıp doğayla baş başa olmak, huzurla birkaç gün geçirmek, ciğerlerimizi oksijenle doldurmak, hiçbir şey düşünmeden, başka bir dünyayı yaşamak isteriz. İşte bu farklı dünyayı Kazdağları bölgesinde yaşamak hiç de zor bir olasılık değildir.

Kazdağı’ndaki Cennet İdavilla Bungalov Otel

Kazdağı’ndaki Cennet İdavilla Bungalov Otel

İdavilla Bungalov Otel; Akçay merkeze 2 km, Edremit Havaalanı’na 15 km, Güre Denizi’ne yürüme mesafesinde, Kazdağları ile mesafesi ise sadece birkaç kilometrelik yürüme mesafesidir. Güre bölgesinin en güvenilir, güzel, nezih ve iddialı bungalov evleri, Güre Otelleri içerisinde tek tercihiniz olacaktır.

« 1 2 3 4 5 6 7 »