idavilla - Kazdağları 7. Sayfa | Bungalov Evler Blog

0266 384 9691

Kazdağları

Şu anda Kazdağları ile ilgili blog yazılarımızı Kazdağları etiketi ile aramaktasınız. Kazdağları hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.
Eğer Kazdağları ile ilgili yeterli yazıya ulaşamazsanız, hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da projelerinizi hayata geçirmek isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

Balıkesir`in Yükselen Yıldızı Edremit ; Ayvalık, Ören, Burhaniye, Akçay, Zeytinli, Kızılkeçili, Güre, Çamlıbel, Avcılar, Altınoluk, Küçükkuyu, Assos ilçelerine özel Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı yapan profesyonel firma.

Termal ile Gelen Sağlık

Termal ile Gelen Sağlık

Bedensel ve Zihinsel Arınma, Sağlık, Güzellik ve Şifa, Bağışıklık Sisteminin Güçlenmesi.

İdavilla Kazdağları Otel, bölgemizdeki termal ve spa tesisleri ile anlaşmalıdır. Konuklarımız bu tesislerden önemli oranlarda indirimler eşliğinde faydalanmaktadır.

İdavilla`da Kış Masalı

İdavilla`da Kış Masalı

İdavilla ile yaz gelmeden bir masalı yaşamaya ne dersiniz? Sizler için hazırladığımız müthiş kampanyamız ile benzersiz bir tatil keyfi yaşayacaksınız. Bölgenin en gözde otellerinden olan İdavilla Bungalov Evleri ile hem nezih bir konaklama hem de daha önce hiç tatmadığınız lezzetler sizleri bekliyor.

İdavilla Kazdağları Konaklama ve Kazdağları Butik Otelleri arasında en güzel kampanyayı değerli konuklarımızla paylaşmaktayız. Birbirinden güzel ve özel yemek alternatiflerimiz ile sizler de doğanın keyfine sonuna kadar varacaksınız.

Kazdağları Tematik Turlar ve Bölge Gezileri

Kazdağları Tematik Turlar ve Bölge Gezileri

Kızıklı’da dünyanın en önemli bıçak ustalarını ziyaret etmek, unutulan bir değer at arabası üreticilerinin misafiri olmak, zeytin hasatı döneminde zeytin toplayıp, topladığımız zeytinlerin yağını çıkarmak, Bergama’da bağ bozumu, Troya Antandros gibi Antik Yunan döneminin en önemli merkezlerine yolculuk, Bin Pınarlı Kazdağları‘nın oksijen yüklü, efsanelere konu olmuş berrak akarsuları, şelaleri ve mağaralarını görmek, eşsiz bir manzara eşliğinde doğa yürüyüşü yapmak, yörük kültürünün en güzel örneklerinden Köy Panayırlarına katılmak, Sarıkız Şenliklerine gitmek, Edremit Körfezi’nin mavi bayraklı plajlarında tekne turlarına katılıp, safari jeepleri ile Kazdağı Milli Parkı’nı keşfetmek… ve bunun gibi bir çok farklı etkinlik Kazdağları tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

« 1 2 3 4 5 6 7