idavilla - idavilla Otel Haberleri - 6. Sayfa

0266 384 9691

idavilla Otel Haberleri - 6. Sayfa

Haberler bölümümüzde otelimiz, şehrimiz ve bölgemiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Neden Kazdağları`nda Tatil Yapmalıyım?

Neden Kazdağları`nda Tatil Yapmalıyım?

Kazdağları; Balıkesir il sınırları içerisinde, Edremit Körfezi’nin kuzeyinde ve Biga yarımadasının en yüksek dağı olduğu gibi, Çanakkale’ye oldukça yakın. 20,935 hektarlık alanı, yemyeşil doğası, zengin flora ve faunasıyla, ülkemizin görülmeye değer yerlerinden biridir.

Edremit`in Sosyo - Ekonomik Durumu

Edremit`in Sosyo - Ekonomik Durumu

Edremit, Türkiye’nin batı kıyısında Balıkesir il sınırları içinde bulunan bir ilçe merkezidir. Kendisiyle aynı adı taşıyan Edremit Körfezi’nden 10 km içeride bulunan ilçemizin merkez nüfusu 52.200’ dür.

Yüzölçümü 708 km2 olan Edremit’in 15 mahallesi, 5 beldesi ve 20 köyü vardır. 390 35’ enlem daireleri ile 270 01’ boylam daireleri arasında yer alır. E 87 karayolu üzerinde bulunan Edremit’in deniz seviyesinden yüksekliği 16-25 metredir. Edremit’in doğusu Havran ilçesi, güneyi Burhaniye ilçesi, Edremit Körfezi ve Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi, kuzeyi aynı ilin Bayramiç ilçesi ile çevrilidir. Kazdağı, Eybek Dağı ve Gürgen Dağı Edremit’in kuzeyinde yer alır.

Tatil Rehberiniz Kazdağları

Tatil Rehberiniz Kazdağları

Osmanlı tarihinde önemli bir önem tutan ve çağımıza kadar doğal güzelliklerini korumayı başarmış olan nadide yerler arasında Kazdağları yer almaktadır. Kazdağları turizmin en uğrak mekanları içerisinde yer almıştır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de Kaz Dağlarının doğa ile iç içe olması ve bol oksijeni içerisinde barındırmasıdır. Buna göre doğa ile baş başa olarak ruhunu dinlendirmek isteyen kişiler çoğunlukla Kazdağları Otelleri işletmelerine yönelerek tatil ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Muhteşem Atmosfer İçerisinde Kazdağları Tatili

Muhteşem Atmosfer İçerisinde Kazdağları Tatili

Tatil yapmak isteyenlerin en gözde yerleri içerisinde yer alan Kaz Dağları ile artık tatilin keyfini en iyi şekilde çıkarabilme şansına sahip olacaksınız. Kazdağları Otelleri ile güzel bir tatil imkânından faydalanmak adına konaklama tesisleri tüm tatil severlere özel sunulmuş bulunmaktadır. Buna göre tatilcilerin göz bebeği olan Kaz Dağlarının muhteşem güzelliği içerisinde istediğiniz güne kadar tatil yapabilecek ve tüm stresinizden de en iyi şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Tarihin Değeri Olan Kazdağları

Tarihin Değeri Olan Kazdağları

Konaklama tesislerinde güzel bir tatil yapmayı planlayan kişiler için Kazdağları en iyi başvuracağınız yollar arasında yer almaktadır. Bölgenin çok kültürlü ve bir o kadar geniş refah seviyesini gösteren Kazdağları’nda tatil yaparken kendinizi daha rahatlamış ve huzurlu hissedeceksiniz. Hem gezilerinizi yapabilecek hem de tatilin keyfini doyasıya çıkarabilme şansına sahip olacaksınız.

Kaz Dağlarında Tatil Yapma Fırsatı

Kaz Dağlarında Tatil Yapma Fırsatı

Günümüzün en ihtiyaç duyduğumuz konuları başında yer alan tatil, artık Kazdağları’nda doğa ile iç içe bir şekilde yapılabilecektir. Buna göre hayatınızın monotonlaştığı şu günlerde sizler de bir değişiklik yaparak kafa dinlemek ve rahat bir gün geçirmeniz adına Kazdağları Otelleri ile harika bir gün geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği konseptleri ile tüm gelen ziyaretçileri Kazdağları mevkisinde en iyi şekilde ağırlayan Kazdağları konaklama tesisleri ile tatilin keyfini en iyi şekilde çıkarabilme imkanına sahip olacaksınız. Doğa manzaralı Kaz Dağları Otel hizmetleri sayesinde artık hayatınızı daha verimli ve bir o kadar da keyifli bir şekilde sürdürebilme şansına sahip olacaksınız.

Kazdağları Kış Gezisi 22 Şubat

Kazdağları Kış Gezisi 22 Şubat

Kazdağları bölgesine kış mevsiminde yaptığımız keyifli gezimize dair notları ve kazdağları fotoğrafları bu yazımızda yer alıyor...

Kazdağları kış mevsiminde de muhteşem görünüyor. Birbirinden güzel gizli kalmış alanı gezdik ve benzersiz bir keyif aldık. 22 Şubat 2015 tarihinde yaptığımız Kazdağları gezimize dair fotoğrafları ve bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Büyüklü Küçüklü Şelaleler Kazdağları Orman Yürüyüşü

Büyüklü Küçüklü Şelaleler Kazdağları Orman Yürüyüşü

Büyüklü Küçüklü Şelaleler Kazdağları Orman Yürüyüşümüzü 8 Mart 2015`te büyük bir keyifle tamamladık. Sizler de eğer orman gezisi ve Kazdağları doğa yürüyüşü etkinliklerimize katılmak isterseniz, bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kazdağları konaklama ayrıcalığıyla mükemmel kazdağları doğa yürüyüşü etkinlikleri düzenliyoruz.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »