idavilla - idavilla Otel Haberleri - 7. Sayfa

0266 384 9691

idavilla Otel Haberleri - 7. Sayfa

Haberler bölümümüzde otelimiz, şehrimiz ve bölgemiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kazdağları Butik Otel Kampanyası

Kazdağları Butik Otel Kampanyası

İdavilla Kazdağları Butik Otel, Güre’de yer alan muhteşem tesisi ile bölgenin en gözde otel ve konaklama alternatiflerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Güre’nin Altınoluk ve Akçay arasında olması ve etrafında da Burhaniye, Ayvalık gibi önemli merkezler olması nedeniyle, Güre bir hayli göz önünde olmaktadır. İdavilla Kazdağları konaklama olarak bizler de çeşitli kampanyalar eşliğinde, bu bölgede tatil yapmak isteyen değerli konuklarımızı tesislerimize beklemekteyiz.

Altınoluk`ta Tatil Yapmak İçin 5 Önemli Neden

Altınoluk`ta Tatil Yapmak İçin 5 Önemli Neden

Yaz mevsimi yaklaşıyor ve özellikle de kışın yoğun bir şekilde çalışan kişiler şimdiden tatil planları yapmaya başladılar. Bu tatil planları arasında Kazdağları gibi muhteşem bir doğaya sahip bir bölgeyi de aklınızın bir köşesinde tutmalısınız. İşte 5 önemli nedeni sizler için derleyerek sunuyoruz.

Kazdağları Kule Orman Yürüyüşü

Kazdağları Kule Orman Yürüyüşü

25 Ocak 2015 tarihinde yaptığımız Kazdağları Kule Orman Yürüyüşü gezimiz ile değerli konuklarımızı ağırladık. Her hafta yaptığımız yürüyüş ve gezilerimiz ile misafirlerimize farklı bir deneyim yaşatmaktayız. Bu gezimizden kalan anılara ve fotoğraflara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »