idavilla - idavilla Otel Haberleri - 9. Sayfa

0266 384 9691

idavilla Otel Haberleri - 9. Sayfa

Haberler bölümümüzde otelimiz, şehrimiz ve bölgemiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İdavilla`da Kış Masalı

İdavilla`da Kış Masalı

İdavilla ile yaz gelmeden bir masalı yaşamaya ne dersiniz? Sizler için hazırladığımız müthiş kampanyamız ile benzersiz bir tatil keyfi yaşayacaksınız. Bölgenin en gözde otellerinden olan İdavilla Bungalov Evleri ile hem nezih bir konaklama hem de daha önce hiç tatmadığınız lezzetler sizleri bekliyor.

İdavilla Kazdağları Konaklama ve Kazdağları Butik Otelleri arasında en güzel kampanyayı değerli konuklarımızla paylaşmaktayız. Birbirinden güzel ve özel yemek alternatiflerimiz ile sizler de doğanın keyfine sonuna kadar varacaksınız.

Kazdağları Tematik Turlar ve Bölge Gezileri

Kazdağları Tematik Turlar ve Bölge Gezileri

Kızıklı’da dünyanın en önemli bıçak ustalarını ziyaret etmek, unutulan bir değer at arabası üreticilerinin misafiri olmak, zeytin hasatı döneminde zeytin toplayıp, topladığımız zeytinlerin yağını çıkarmak, Bergama’da bağ bozumu, Troya Antandros gibi Antik Yunan döneminin en önemli merkezlerine yolculuk, Bin Pınarlı Kazdağları‘nın oksijen yüklü, efsanelere konu olmuş berrak akarsuları, şelaleri ve mağaralarını görmek, eşsiz bir manzara eşliğinde doğa yürüyüşü yapmak, yörük kültürünün en güzel örneklerinden Köy Panayırlarına katılmak, Sarıkız Şenliklerine gitmek, Edremit Körfezi’nin mavi bayraklı plajlarında tekne turlarına katılıp, safari jeepleri ile Kazdağı Milli Parkı’nı keşfetmek… ve bunun gibi bir çok farklı etkinlik Kazdağları tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9