idavilla - Cennet Parçası Kazdağları

0266 384 9691
Cennet Parçası Kazdağları
Cennet Parçası Kazdağları

Cennet Parçası Kazdağları


Ülkemiz, dünya üzerinde bulunan pek çok ülkeye göre tarihi, kültürel mirasa daha fazla sahip olmasıyla birlikte gezi ve tatil amaçlı gidilebilir birçok tatil beldesi bulundurmaktadır. Cennetten bir parça olan Kazdağları da büyük ölçüde turizm de öneme sahip olmaktadır. Kazdağları Otelleri oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, her şey dâhil ve ultra her şey dâhil şeklinde konaklama imkânları sunmaktadır.

Neden Kazdağları?

Çoğu insan günlük ve iş hayatındaki yoğunluklarından yaşadıkları sinir ve stresten az da olsa kurtulmak için ve yeni haftaya moral ve enerji yüklü başlayabileceğini için şehirlerden kaçarak huzur ve sakinliğin adı olan Kazdağları’nda soluğu almaktadır. Çanakkale ve Balıkesir arasında bulunan ve Biga Yarımadasına kadar uzanan Kazdağları UNESCO tarafından dünyanın sayılı biosfer alanlarından biri olarak kabul edilmektedir.

 

Turizm Cenneti Kazdağları Bungalov Evleri

Turizm Cenneti Kazdağları

Turizm cenneti olarak bilinen Kazdağları doğa ile iç içe yeşil ormanları ve sakin yapısı ile insana huzur vermektedir. Kazdağları otelleri gelişen yapısı ile de dikkat çekmektedir. Otellerin yani sıra butik oteller, apartlar, günlük kiralık daireler, bungalov evleri veya villalar da bulunmaktadır. Her şey dâhil sistem haricinde daire kiralamalarında tatilciler kendi istedikleri gibi öğünlerini hazırlamakta ve bir yere bağlı kalmamaktadır. Tatilciler kendi isteklerine göre konaklama tesisi bulabilmektedirler.

 

Kazdağları Ulaşımı Nasıldır?

İstanbul üzerinden özel araç ile gelişmesi durumunda Bursa yolu üzerinden gidilebilmektedir. Yaklaşık 509 km. sürecek bu yol daha fazla trafik akışına sahip olsa da yol üzerinde yemek yeme ve alışveriş imkânı da bulunmaktadır. Yol güzergâhı İstanbul başlangıçlı Bursa, Balıkesir ve Edremit olarak devam etmekte sonrasında Kazdağıları’na ulaşılabilmektedir. Uzun bir karayolu yolculuğu istemeyenler de her sabah Bandırma’ya giden feribot ile gidebilmektedir.

 

 

Feribot İle Ulaşım

Feribot; otomobil, otobüs ve insanları taşıdığı için özel aracı olmayan kişiler tur şirketleri ile yolculuk yapabilmektedir. Tam anlamı ile oksijen deposu olan İdavilla Kazdağları Konaklama olarak farklı bir alternatif de sunmaktayız. Son zamanların en ilgi çeken Bungalov Otel ya da Bungalov Evleri olarak da ayrı bir seçenek olarak tatilciler için ön plana çıkartıldığı görülmektedir. Mimari yapısı, şirin görünüşü ve farklı tarzı ile dikkat çekmektedir.

 

Edremit Uçak Seferleri

Edremit Uçak Seferleri

Ayrıca, Balıkesir Edremit Koca Seyit Havaalanı sayesinde de çok kolay bir şekilde Kazdağları bölgesine ve İdavilla Kazdağları Bungalov Evleri‘ne ulaşmak mümkündür. Pegasus, Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Bora Jet gibi bir çok hava yolu firması her gün seferler düzenlemektedir. Uçak biletleri ise sezon boyunca 49 TL aralığından başlamaktadır. Eğer, erken davranırsanız, çok daha uygun fiyatlarla Kazdağları Otelleri bölgesine uçak ile ulaşım sağlayabilirsiniz.


Bu yazı Kampanyalar, Genel kategorilerinde; 21:56, 25 Haziran 2015 tarihinde paylaşıldı.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Kazdağları, Çanakkale, Balıkesir, Biosfer, Bursa, İstanbul, Edremit Uçak Seferleri

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?