idavilla - Genel Tatil Blogu

0266 384 9691

Genel

Şu anda Genel kategorisi altında yer alan blog yazılarımızı Genel ile görüntülemektesiniz. Genel hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.

İdavilla Kazdağları Butik Otel ile sizler de bölgemizdeki tatil imkanlarını daha iyi takip edebilirsiniz.

Kaz Dağları | Konaklama

Kaz Dağları | Konaklama

Tatiliniz için belirlediğiniz yeni rota, endemik bitki türleri, çeşitli türdeki hayvanları, farklı tonlardaki yeşili, yaydığı oksijeni, tarihî değerleri ve nicesiyle ünü sınırları aşmış olan Kaz Dağları’ysa kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, dağın eteğinde kurulu İdavilla Butik Otel, bungalov ve apart daireleriyle hizmetinizde.


Sizi bekleyen Kaz Dağları tatili hakkında merak ettiğiniz detaylar yazımızda:

Denizin Yakınında, Doğanın Kucağında

Denizin Yakınında, Doğanın Kucağında

“Tatil”in ifade ettiği anlam birey bazında çeşitleniyor olsa da temelde herkes için aynıdır: “Dinlenmek”. Bu nedenle tatili hangi bölgede yapacağımız kadar tatil süresince nerede konaklayacağımız da önemlidir. İlgili tesisin sunduğu avantajlar gibi konumu da bizi tatmin ediyorsa tatilimizin güzel geçmesi kaçınılmazdır. Hele ki mevsimlerden yazsa konaklayacağımız tesisin denize yakın olmasına özel önem veririz.


Kaz Dağları’nın eteğindeki konumuyla yılın her dönemi yoğun ilgi gören İdavilla Butik Otel, denize yürüme mesafesinde oluşu nedeniyle de deniz tutkunlarının bölgedeki ilk tercihlerinden!

Bizi, Bir Bilenden Dinleyin

Bizi, Bir Bilenden Dinleyin

Bir hizmeti en iyi ondan faydalananlar tanıtabilir diye düşündük, Kaz Dağları tatilinde bizi tercih eden misafirlerimize sorduk “İdavilla’yı anlatır mısınız?” diye. Ve biz sustuk, onlardan aldığımız her cevapta gururlanmanın tadına vardık...


Biz, “İdavilla” diye başlayan ne kadar cümle kurarsak kuralım, misafirlerin gözünden İdavilla’yı anlatamazdık. Bir sonraki anlatıcı olmadan önce dinleyici olmak isterseniz işte hakkımızda söylenenler:

Hayvan Dostu Otel

Hayvan Dostu Otel

Tatiliniz süresince konaklamayı düşündüğümüz tesis, bizimle birlikte evcil hayvanlarımızı kabul etmediği için tatil planlarımızı bozmadık mı çoğu zaman ya da yeni, hayvan dostu bir tesis arayışı içine girip zaman kaybı yaşamadık mı? Kim ister ki en sadık dostunu ardında bırakıp tatile çıkmak?


Hem benzersiz bir tatil yapmak hem de hayvan dostu bir otelde sadık dostlarınızla konaklamak isterseniz sizi de Kaz Dağları İdavilla Butik Otel’e bekleriz.

Unutulmaz Bir Balayı

Unutulmaz Bir Balayı

"Evet"ler ardından başlayan hayatınızın en benzersiz günlerinde, yeni evli bir çift olarak unutulmaz bir tatil yaşamak ve mutluluğunuzu katlamak istemez misiniz? Balayı çiftlerinin beklentilerini karşılayacak sunumları, ekonomik fiyatları ve tabii huzur veren muhteşem doğasıyla Kaz Dağları İdavilla Butik Otel, büyülü bir balayı tatili geçirmeniz için kapıları ardına kadar açık sizleri bekliyor!

Ramazan Ayı Fırsatları

Ramazan Ayı Fırsatları

Maddi ve manevi arınmanın yaşandığı Ramazan ayında, her yıl olduğu gibi bu yıl da İdavilla Butik Otel ve Restoran, avantajlı fiyatları ve özel iftar menüsüyle hizmetinizde!


Ramazan ayı süresince Kaz Dağları coğrafyasında ekonomik bir tatil yapmak ya da yemyeşil bir bahçe içinde kurulu iftar sofralarında yerinizi almak isterseniz yapmanız gereken şimdi rezervasyon yaptırmak.

Lezzetler Diyarı: İdavilla Restoran

Lezzetler Diyarı: İdavilla Restoran

Kaz Dağları’nın yamacı ile Ege’nin ferahlatan denizi arasında bir konumda kurulu İdavilla Butik Otel, doğal ortamının yanı sıra daima kaliteli malzemeler kullandığı restoranından çıkan taptaze yemeklerle de hem bedenleri hem ruhları yeniliyor.


Benzersiz bir coğrafyada, benzersiz lezzetlerin tadına doyacağınız bir tatilse düşlediğiniz ya da Kaz Dağları’nın temiz havası nedeniyle acıkmaya başladıysa karnınız, sizi de İdavilla Restoran’a bekleriz.

¨Huzurun Saklandığı Bir Köşe¨

¨Huzurun Saklandığı Bir Köşe¨

"Kaz Dağları’na gittiğinde: İdavilla! Mandalina bahçeleri, zeytin bahçeleri arasında, huzurun saklandığı bir köşe.” İdavilla’nın değerli misafirlerinden birinin, yeşillikler içindeki bahçede organik köy kahvaltısını yaparken  ağzından dökülmüş olan sözler bunlar...


İdavilla`nın yıllardır verdiği emeğin, ektiği sevginin karşılığı bunlar...

Kaz Dağları: İstanbul`un Yakınında, Karmaşadan Uzakta!

Kaz Dağları: İstanbul`un Yakınında, Karmaşadan Uzakta!

Yaşamını ülkenin en yoğun nüfusuna sahip İstanbul’da idame ettirenlerin, tatil olanaklarını değerlendirmek için çizdikleri rotalar bellidir: Şile, Ağva, Kilyos... Şehir merkezine yakın olmaları dolayısıyla tercih edilen ve ülkenin diğer sahil beldeleri gibi eşsiz olan bu beldeler, başta yaz ayları olmak üzere her mevsim yoğun yerli turist akınına uğramaktadır. Bu durum nedeniyle bahse konu beldeler, özellikle kısa süreli tatillerde, huzur arayan gezginlerin dinlenme ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma gelmiştir.


Kendine alternatif bir rota çizerek huzurlu ama dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen İstanbulluların günümüzde yeni rotası ise Balıkesir-Edremit! Yüzlerce yıl öncesinde olduğu gibi bugün de hâlâ gezginleri kendisine hayran bırakan Kaz Dağları’nın evi Edremit, âdeta, İstanbul’dan çıkıp nefes almak, yeşile doyup denize girmek, temiz hava soluyup enerji dolmak isteyenler için kurulmuş bir cennet...

Akçay Zeytinli

Akçay Zeytinli

İnsanların birçoğu metropol şehirlerin yaşamı arasında sıkışıp kalmıştır. Son zamanın modern insanı, doğallıktan uzak bir şekilde yapay bir yaşam sürdürmektedir. İnsan, uzun soluklu bir çalışma döneminin ardından, doğallığın içinde bir tatil; güneş, kum ve deniz aramaktadır.

1 2 3 4 »