idavilla - İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

0266 384 9691
İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!
İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!


Tatilinize fark, hayatınıza daha fazla renk katın. İdavilla ile Kazdağları güzelliklerini keşfedin.

Kazdağları’nın gelin başını hatırlatan karlı tepeleri; eteklerinde dünyanın en güzel çiçekleri, ulu çınarları, oksijen kaynağımız çam ağaçları olan etekleri; ayağınızın altına serilmiş milyonlarca zeytin ağacının tüm nimetleri, ölümsüzlüğü ve mucizevi yapısıyla sonsuzluğu çağrıştırmaktadır.

Hayat bir macera; karşınıza kimin çıkacağını, girdiğiniz yolun sizi nereye götüreceğine ya da denizin soğuk mu sıcak mı olduğuna ancak girdikten sonra karar verebiliyorsunuz. Bugün size tatilinizi İdavilla’da geçirmenizi öneriyoruz.

Kazdağları’nı Keşfedin

Sarıkız Tepesi’nden baktığınızda sıcakkanlı yardımsever Türkmen, Yörük köyleri vardır. Deniz Midilli Adası’ndan Ayvalık’a tüm maviliği ile özgürlüğü, derinliği ve huzuru çağrıştırmaktadır. Bin pınarlı İda olarak adlandırılan Kazdağları, mitolojik hikayelerin ve masalsı destanların baş kahramanıdır.

Hikayede bahsedildiği gibi nereye baksanız akan sular, şelaleler, göletler belkide bir aşkın mutluluk gözyaşlarıdır.

Nezih bir bahçede, farklı atmosfere sahip Bungalov Evler içerisinde, özenli bir ağırlama ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir hizmet anlayışıyla İdavilla Kazdağlarını gezmek isteyen aileler için en doğru tercihtir.

Kazdağları’nın en özel noktalarına düzenlenen doğa yürüyüşlerine katılarak unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Sabahın erken saatlerinden itibaren birbirinden değerli doğa severler ile birlikte dere tepe düz gidip, doğaya selam vereceksiniz. Çiçekleri koklayıp, fotoğraf çekecek, kamp ateşinde yerde bulduğunuz bir sopanın ucuna sucuk takıp pişireceksiniz. Belki bir kuzunun doğumuna şahit olacak, belki de bir ormancının sıcacık çayını içeceksiniz. Yoldan geçen bir hayvan sürüsü sizi korkutabilir ya da elinize konan bir uğur böceği ile hayallere dalabilirsiniz.

Kazdağları Jeep Safari Turları

Dostluklar kuracaksınız, ortak paydası doğa olan. Sohbetler edeceksiniz siyasetten, ticaretten, savaştan uzak… Aynı dereden su içecek, takıldığınız yerde yardım isteyeceksiniz. Asla yorulmayacak, hiç bitsin istemeyeceksiniz.

Dilerseniz jeep safari ile de gezebilirsiniz. Tüm gün harika bir rehber eşliğinde, turistik ve görülmesi gereken yerleri gezeceksiniz.

Güre Termal Tesisleri

Bin Pınarlı İda – Kazdağları’na geldiyseniz ve İdavilla’da konaklıyorsanız mutlaka termal tesislere de uğramalısınız. Şifa kaynağı, huzur verici termal sular geçirdiğimiz bu soğuk kış günlerinde sizi mutlu edecektir. Açık kapalı termal havuzlar, sauna, buhar, hamam SPA üniteleri; ya da güzel bir İsveç masajı… İdavilla’ya geldiğinizde sizin için hazırladığımız önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ederiz.

Bulunduğumuz konum itibari Kazdağları’nı gezmek ve dolu dolu bir tatil için en doğru adres idavilla’dır. Dilerseniz HAKKIMIZDA sayfamıza bakarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tek dileğimiz aşağıdaki video gibi mutlu olmanız, aldığımız parayı haketmek ve kurulan dostlukların ilelebet devam etmesi.

Saygılarımızla


Bu yazı Otelimiz kategorisinde; 14:10, 07 Şubat 2016 tarihinde paylaşıldı.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Güre Termal Tesisleri, Kazdağları Jeep Safari Turları

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?