idavilla - Birbirinden Özel Otel Kampanyaları

0266 384 9691

Kampanyalar

Şu anda Kampanyalar kategorisi altında yer alan blog yazılarımızı Kampanyalar ile görüntülemektesiniz. Kampanyalar hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Özel günlere yönelik olarak otelimizde düzenlediğimiz kampanyaları bu bölümden takip edebilirsiniz. Ayrıca, indirimli fiyatlarımızı da bu sayfamızdan düzenli olarak takip edebilir, siz de avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

KOAH Hastalığı Tedavisi

KOAH Hastalığı Tedavisi

Koah hastalığı tedavisi için oksijen çok önemlidir. Kazdağları ise Türkiye’nin en bol oksijeni olan bölge. İdavilla Butik Bungalov Kazdağları Otel ile tedavi.

Koah hastalarının ihtiyacı olan en önemli konu oksijendir. Kazdağları bu noktada Koah hastaları için çok büyük önem arz ediyor. Kaz Dağları Manastır Kanyonu, Şahin Deresi Kanyonu gibi birçok oksijen kaynağı tabiat harikasına ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte eşsiz bitki örtüsü, uçsuz bucaksız zeytin ve çam ormanları hem sağlığınıza hem de ruhunuza iyi gelecektir.

Kazdağları Bungalov Otel Kış Kampanyası

Kazdağları Bungalov Otel Kış Kampanyası

Kazdağları bölgesinde vakit geçirmek ve tatil yapmak isteyenler için birçok farklı ve kaliteli konaklama tesisi bulunmaktadır. Bunlar arasında Kazdağları konaklama tesisleri adı altında karşımıza çıkan Bungalov evlerin yer aldığı oteller de yer almaktadır. Birbirinden şık ve modern görünüme sahip olan ve tatilcilerin bir anlamda gözlerini kamaştıran bu evler; tatilciler için müthiş konaklama fırsatı olmaktadır.

Kazdağları Ramazan Kampanyası - İftar ve Konaklama

Kazdağları Ramazan Kampanyası - İftar ve Konaklama

11 ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazan ayı nedeniyle hem Kazdağları Konaklama hem de bölgenin en meşhur restoranlarından birine sahip olan tesisimizde iftar yemeği Ramazan ayı boyunca kişi başı 105 TL’dir. Sizler de bahçede iftar keyfini kaçırmayın.

Mükemmel huzurlu bahçemizde sadece iftar yemeği ise kişi başı 30 TL’dir. Hemen rezervasyon yaparak, bu huzurlu bahçede iftar için yerinizi ayırtabilirsiniz. Rezervasyon için iletişim sayfamızdaki form ile ya da telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Cennet Parçası Kazdağları

Cennet Parçası Kazdağları

Ülkemiz, dünya üzerinde bulunan pek çok ülkeye göre tarihi, kültürel mirasa daha fazla sahip olmasıyla birlikte gezi ve tatil amaçlı gidilebilir birçok tatil beldesi bulundurmaktadır. Cennetten bir parça olan Kazdağları da büyük ölçüde turizm de öneme sahip olmaktadır. Kazdağları Otelleri oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, her şey dâhil ve ultra her şey dâhil şeklinde konaklama imkânları sunmaktadır.

Kazdağları Butik Otel Kampanyası

Kazdağları Butik Otel Kampanyası

İdavilla Kazdağları Butik Otel, Güre’de yer alan muhteşem tesisi ile bölgenin en gözde otel ve konaklama alternatiflerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Güre’nin Altınoluk ve Akçay arasında olması ve etrafında da Burhaniye, Ayvalık gibi önemli merkezler olması nedeniyle, Güre bir hayli göz önünde olmaktadır. İdavilla Kazdağları konaklama olarak bizler de çeşitli kampanyalar eşliğinde, bu bölgede tatil yapmak isteyen değerli konuklarımızı tesislerimize beklemekteyiz.

İdavilla`da Kış Masalı

İdavilla`da Kış Masalı

İdavilla ile yaz gelmeden bir masalı yaşamaya ne dersiniz? Sizler için hazırladığımız müthiş kampanyamız ile benzersiz bir tatil keyfi yaşayacaksınız. Bölgenin en gözde otellerinden olan İdavilla Bungalov Evleri ile hem nezih bir konaklama hem de daha önce hiç tatmadığınız lezzetler sizleri bekliyor.

İdavilla Kazdağları Konaklama ve Kazdağları Butik Otelleri arasında en güzel kampanyayı değerli konuklarımızla paylaşmaktayız. Birbirinden güzel ve özel yemek alternatiflerimiz ile sizler de doğanın keyfine sonuna kadar varacaksınız.