idavilla - İdavilla Konum Özellikleri

0266 384 9691
Konum Avantajı, Tatilin Güzel Geçeceğini Müjdeler!
Konum Avantajı, Tatilin Güzel Geçeceğini Müjdeler!

Konum Avantajı, Tatilin Güzel Geçeceğini Müjdeler!


Otellerin konumu, misafirler tarafından seçilmeleri için en önemli belirleyicilerdendir. 
İdavilla hem denize hem Kaz Dağları`na yakın bir konumda olması sebebiyle tatilcilerin Balıkesir`deki favori mekânlarındandır.

Konum Avantajı

Tatil planlaması yaparken genelden özele bir araştırma bize yol gösterir: Önce gitmek istediğimiz bölgeyi, şehri ve/veya beldeyi seçer, ardından başlarız hummalı bir şekilde kalacağımız oteli aramaya. Otelleri mevcut özelliklerine göre beklentilerimizin süzgecinden geçirir, en nihayetinde aradığımız oteli bulduğumuzda tatil için gün saymaya başlarız.

Beklentiler genellikle aynı temelde buluşur: Otelin temizliği, konforu ve elbette konumu... Temizlik ve konfor beklentisini karşılayacak unsurlar belli olmasına karşın, konuma dair beklentiler, tatilin yapılacağı mevsime, tatilci üyeler arasında çocuk bulunup bulunmadığına, maviyi mi yeşilimi daha çok sevdiğimize, vb. etmenlere göre değişkenlik gösterebilir.

Bu doğrultuda “konum”u seçimimizin en önemli etmeni olarak değerlendirmemiz mümkündür. Öyle ya, uygun fiyatlı ve aradığımız diğer özellikleri bünyesinde barındırıyor olmasına karşın bugüne kadar birçoğumuz sırf konumu dolayısıyla otellerin ismini, tuttuğumuz listede en üst sıradan en alta indirmedik mi? Ve deneyimlemedik mi otelin konum avantajının, geçireceğimiz tatilin güzelliğini müjdelendiğini?

"İdavilla" Demek

Tatil planlamasına sırtını Kaz Dağları`na yaslayıp yüzünü Ege’nin engin mavilikteki sularına dönen Edremit-Güre’yi seçerek başladıysanız beklentilerinizi karşılayacak bir otel arayışına çoktan girmişsiniz demektir. İşte karşınızda İdavilla Bungalov Evleri: Balıkesir sınırları içerisinde kalınacak otel araştırması yapılırken en çok aranan, özel konaklamada birinci, kendi kulvarında şehrin en iyi 3 isminden biri!

İdavilla demek, yenilenmek demek. Kaz Dağları`nın temiz havasını huzurlu bir ortamda soluma şansı demek. Mutfağından çıkanlarla lezzete, tasarımındaki detaylar sayesinde konfora doymak demek. Ve tabii, denize yürüme mesafesindeki konumunun verdiği avantajla engelsiz bir tatil geçirmek demek!

Dahası, çocuklu aileler için güvenli, çiftler için romantik bir ortam demek. Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenler için bir liman, doğaya doymak isteyenler için başlangıç noktası demek. Özetle İdavilla demek, benzersiz bir tatil deneyimi yaşayacak olmak demek! 

Sizi Bekleyenler

Her şey hazır ve tatiliniz başlıyor. Peki İdavilla Bungalov Evleri’nde geçireceğiniz tatiliniz süresince sizi neler bekliyor dersiniz? Biz, burada birkaçına değinelim; siz, “anlatılmaz, yaşanır” olanları kendiniz deneyimleyin...

Ulaşım Avantajı


Edremit`e ister kara ister hava yoluyla ulaşmayı tercih etmiş olun, İdavilla Bungalov Evleri’ne ulaşmak oldukça kolay ve zahmetsiz. Üstelik uçağınızın indiği Koca Seyit Uluslararası Havalimanı’ndan bölgeye erişmek için İdavilla’nın ücretli transfer hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Dolu Dolu Bir Tatil

İdavilla, yılların deneyimiyle kendini sürekli yenileyen bir işletme. Misafirlerinin önerilerini dinleyen, onların istek ve önerilerini zaman kaybetmeden uygulamaya alan bir otel. Bungalov evleriyle ve apart dairesiyle tüm beklentileri karşılayan, konumu ve çeşitli olanakları sayesinde de her gelişinizde buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı garantileyen bir otel...

Fotoğraf Tutkunlarına Özel

Konaklamak için İdavilla’yı tercih ettiyseniz ve fotoğraf çekmeyi sevenlerdenseniz bölgemizdeki Kazdağı Doğa Sporu Derneklerinin her pazar düzenlediği turlara katılabilir, bu cennet coğrafyayı makinenize hapsedebilirsiniz. 

Yürüyüş Turları

İdavilla`da kalıyorsanız Kaz Dağları’nda yürüyüş yapmadan tatilinizi sonlandırmayın! Pazar günleri yapılan Kaz Dağları yürüyüş turları ile yeşilin her tonuna ve oksijene doyabilir, dağın zirvesinden çeşmelere gelen sulardan içerek ruhunuz gibi bedeninizi de yenileyebilirsiniz.

Özel Turlar

Tatiliniz süresince İdavilla’nın daha fazlasını isteyenlere yönelik bölgemizde düzenlenen özel turlara da katılabilirsiniz. Sabah otelinizde yapacağınız kahvaltı sonrası, cip safari ile çevreyi gözlemleme imkânına erişebilir, gezi turlarıyla görülmedik tek bir taş bırakmayana dek çevre bölgeleri gezebilirsiniz.

"Edremit" Demek

Balıkesir`e bağlı olan Edremit, tatilcilerin gözde yerlerinden. Neden mi?

Kolay ulaşılabilir olması, her mevsim konuklarını memnun edebilecek ögeleri bünyesinde barındırması, hem dokusu bozulmamış çevresi hem de denizinin tehlikeli olmaması nedeniyle çocuklu ailelerin tatilini güvenle geçirmesine imkân sunması, Kaz Dağları`nın yeşiliyle Ege Denizi’nin maviliğini birbirine bağlayan bir konumda bulunması, sayılabilecek yüzlerce nedenden yalnızca birkaçı.

Güler yüzlü ev sahipleriyle, yan yana sıralanmış butik köyleri ile, bunca yıldır her mevsim on binlerce ziyaretçiyi ağırlamasına karşın bozulmamış doğasıyla bir başkadır Edremit!


Bu güzellikleri ve çok daha fazlasını yaşamak isterseniz Kaz Dağları’nın eteğinde ve denize çok yakın bir konumda kurulu İdavilla Bungalov Evleri’nde sizleri de ağırlamak isteriz.

Unutmayın: Tatilin güzel geçeceğini müjdeleyen en yüksek ses, konum avantajından çıkar!


Bu yazı kategorisinde; 11:28, 21 Nisan 2018 tarihinde paylaşıldı.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?