idavilla - Sonsuz Oksijen Eşsiz Doğa ve Huzur Dolu Kazdağları

0266 384 9691
Sonsuz Oksijen Eşsiz Doğa ve Huzur Dolu Kazdağları
Sonsuz Oksijen Eşsiz Doğa ve Huzur Dolu Kazdağları

Sonsuz Oksijen Eşsiz Doğa ve Huzur Dolu Kazdağları


Hepimiz şehrin stres dolu, sıkıcı, bunaltıcı ve ağır yükünden kaçıp doğayla baş başa olmak, huzurla birkaç gün geçirmek, ciğerlerimizi oksijenle doldurmak, hiçbir şey düşünmeden, başka bir dünyayı yaşamak isteriz. İşte bu farklı dünyayı Kazdağları bölgesinde yaşamak hiç de zor bir olasılık değildir.

Kazdağları, Çanakkale ve Balıkesir illeri içinde yer alan Ege ve Marmara bölgelerini ayıran 60-70 kmlik dağ sırasıdır. Zeytin, kızılçam, karaçam ve dünyanın sadece bu bölgesinde yetişen Kazdağı Göknarı bölgeye yemyeşil ve tertemiz bol oksijen kaynağı sunan ağaç çeşitlerini oluşturur. Ayrıca yine Kazdağılarına özgü bitki örtüsünü oluşturan yastık formunda değişik bitkiler barındırmaktadır.

 

Kadağları ve Biga Yarımadası

Kazdağları’nın bulunduğu Biga Yarımadası tarih boyunca sunduğu verimli toprak, yeraltı ve yer üstü zenginlikleri ve olağanüstü bitki örtüsü sebebiyle pek çok devlet ve uygarlığın yerleşim yeri olmuştur. Kazdağları bölgesi her dönem kültürel ve sosyal canlılığını sürdürmüştür.

Kazdağları Biga Yarımadası

Oksijen cenneti olan kazdağları Milli parkı, bu zengin ve etkileyici bitki örtüsü, akarsu ve çayları ile ve de sarıkız efsanesiyle görülmeden geçilmemesi gereken nadir yerlerden biridir.

 

Kazdağları Konaklama Birincisi İda Villa!

Kazdağları konaklama açısından çok zengin olmasa da, doğanın yapısına uyan, mimari açıdan şık ve pek çok modern tesisin imkânlarına sahip ve Kazdağları otelleri arasında bölgenin en seçkin ve gözde mekânı olan İdavilla kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeliyle, geleneksel Türk konukseverliğiyle siz değerli misafirlerine huzurlu bir tatil sunmaktadır.

 

Bungalov Konaklama

Otelimiz, geleneksel Kazdağları otel anlayışının dışında, konuklarına mitoloji turları ile tarih danışmanlığı yapmakta, doğa yürüyüşleri ve kişisel bilgilendirme ile maksimum misafir memnuniyeti sunmaktadır. Otel, apart daire ve bungalov konaklama seçenekleriyle tercihlere cevap veren otelimiz, ayrıca zengin ve farklı yiyecek ve içecek çeşitleriyle değerli misafirlerine Kazdağıları’nın muhteşem atmosferi içinde farklı deneyimler yaşatmaktadır.

Bungalov Konaklama

İdavilla ayrıca Kazdağları termal sularının ve kaplıcalarının faydalarını yaşamak isteyenler için de uygun alternatifler sunmaktadır. Denize yürüme mesafeyle, muhteşem deniz keyfini yaşamak ise ayrı bir konfor olacaktır. O zaman muhteşem bir oksijen cennetinde huzurlu bir tatil yapmak ve farklı deneyimler yaşamak için rota Kazdağları.


Bu yazı Otelimiz kategorisinde; 20:40, 12 Ekim 2015 tarihinde paylaşıldı.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Balıkesir, Çanakkale, Biga Yarımadası, Bungalov Konaklama, Farklı Deneyimler, Kazdağları Bölgesi

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?