idavilla - Otelimiz Hakkında Tüm Detaylar

0266 384 9691

Otelimiz

Şu anda Otelimiz kategorisi altında yer alan blog yazılarımızı Otelimiz ile görüntülemektesiniz. Otelimiz hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Otelimiz hakkında güncel haberler, duyurular. Şehrimiz ve bölgemiz hakkında detaylar.

Büyük Şehre Yakın Tatil Fırsatları

Büyük Şehre Yakın Tatil Fırsatları

Büyük şehrin gürültü ve karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için, aranan yer çok da uzakta olmayabilir. Tatil denilince akla genellikle uzak yerler geliyor olsa da bazen fırsat çok yakında olabiliyor. Bu sayede tatil yapacak kişiler, hem yol masrafından tasarruf etmiş oluyor hem de yol yorgunluğunu yaşamayarak, verimli bir tatil yaşıyor. Özellikle kısa zamanlı tatiller için, yakın yerler oldukça ideal bir hal alıyor.

Çocuklar Tatilde Ders Çalışmalı Mı?

Çocuklar Tatilde Ders Çalışmalı Mı?

Tatilde ödev verilip verilmemesi gerektiği ile ilgili sorular sıklıkla gündeme gelmektedir. Toplumun bir kesiminde çocukların tatillerini çalışarak değerlendirmeleri başka bir kesiminde ise sosyal aktivitelerin tatil süresince gerekli olduğu görüşü hakimdir. Öğrenciler için tatil sezonu yaklaştığında özellikle ilkokul çağındaki çocuklar söz konusu olduğunda bu sorular kafaları kurcalamaktadır. Tatili verimli geçirmek her öğrenci için elzem bir konudur. Dikkatli davranılması gerekmektedir.

Evcil Hayvan Kedi Köpek Kabul Eden Oteller

Evcil Hayvan Kedi Köpek Kabul Eden Oteller

Evcil hayvan sahiplerinin yaz tatillerinde karşılaştıkları en can sıkıcı sorunlardan biri de onları kabul edecek bir otel bulmaktır. Hayatlarını paylaştıkları dostlarından ayrılmak istemeyenlerin, onları yanlarında getirmek istemeleri de en doğal haklarıdır. İdavilla Otel olarak, evcil hayvan kabul eden butik otel olmanın mutluluğunu sizlere yaşatmaktan son derece memnunuz. Minik dostlarınızla birlikte keyifli bir tatil geçirmeniz için her türlü konforu sunmaya çalışıyoruz.

Doğal Güzelliğin Adresi Kaz Dağları

Doğal Güzelliğin Adresi Kaz Dağları

Edremit ve Balıkesir sınırı içerisinde kalan belde de bulunan ve efsanelere güzelliği ile konu olmuş Kaz Dağları’nda artık tatilinizi gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz. Sürekli aynı yerde tatil yapmaktan sıkılmış ve tatil için farklı yerleri arıyorsanız sizin için en ideal yerler arasında ise Kaz Dağları yer almaktadır. Kaz Dağları Konaklama yerleri içerisinde farkını ortaya koyarak büyülü güzelliğini de tüm dillere düşürmüştür. Çanakkale’ye ise 90 km’lik bir mesafe içerisinde yer alan Kaz Dağları, kış ve yaz olmak üzere her sezon ziyaretçilere kapılarını ardına kadar açarak kusursuz bir hizmet vermektedir.

Kaz Dağları’na gelen kişiler oksijeni bol olan yerde sabah sporlarını yapabilir, doğanın güzelliklerini yakından görebilir ve huzur dolu bir uyku uyuyabilir. Kısaca hem bedenen hem de psikolojik açıdan rahatlamanıza yardımcı olacak olan Kazdağları’nda güzel bir tatil serüveninden yararlanmış olacaksınız.

Nasıl Bir Tatil Planlaması Yapılmalıdır?

Nasıl Bir Tatil Planlaması Yapılmalıdır?

Tatil; insanların dinlenmesi, eğlenmesi, gezmesi ve yeni yerler keşfetmesi ya da sevdikleri ile bir araya gelmesi, planlar yapması için en uygun zamandır. Zaten tatil de bu yüzden vardır. Tatil ne kadar güzelse yaptığınız tatil planlaması da o kadar iyi demektir, aslında. Çünkü işi şansa bırakmak olmaz. Tatil iki gün dahi olsa onu iyi ve rahat bir şekilde geçirmek ve o tatilden keyif almak, üzerinizdeki yorgunluğu atmak üzere bir plan ve program yapılmalıdır. Sorunsuz ve keyif verici, rahatlatıcı olması adına planın önceden detaylandırılıp zamanı gelince de tadını çıkarmak en doğrusu olacaktır.

İdavilla Farkıyla Tatil Yapmak İçin 6 Büyük Etken

İdavilla Farkıyla Tatil Yapmak İçin 6 Büyük Etken

Yaz tatilleri pek çok kişi için dinlenmek ve huzur bulmak adına yapılır. Sene boyunca çalışıp yorulan ve en nihayetinde yıllık izinlerinde güneşi, temiz havayı, tarihi yerleri ve denizi görme fırsatı yakalayan kimseler bu süreler boyunca en kaliteli tatil yerlerinde bulunmak isterler. Hem psikolojik olarak, hem de fiziki olarak dinginliğe ulaşmak adına İdavilla tercihinde bulunmak oldukça mantıklı olacaktır.

Ancak, sadece yaz sezonunda tatil yapmak istemeyebilirsiniz. Kış ayları gelirken, muhteşem bir doğada, yemyeşil mandalina bahçesi içerisinde kurulmuş bir otelde tatil yapmak, üzerinizde biriken tüm stresi bir anda atmanıza yarayabilir.

Peki, şimdi tatil yapmanız için en önemi sebepler nelerdir, neden İdavilla Kazdağları Bungalov Otel tatil için seçilmelidir? Gelin birlikte bu soruya yanıtlar arayalım.

İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

İdavilla İle Muhteşem Bir Tatil Sizi Bekliyor!

Tatilinize fark, hayatınıza daha fazla renk katın. İdavilla ile Kazdağları güzelliklerini keşfedin.

Kazdağları’nın gelin başını hatırlatan karlı tepeleri; eteklerinde dünyanın en güzel çiçekleri, ulu çınarları, oksijen kaynağımız çam ağaçları olan etekleri; ayağınızın altına serilmiş milyonlarca zeytin ağacının tüm nimetleri, ölümsüzlüğü ve mucizevi yapısıyla sonsuzluğu çağrıştırmaktadır.

Hayat bir macera; karşınıza kimin çıkacağını, girdiğiniz yolun sizi nereye götüreceğine ya da denizin soğuk mu sıcak mı olduğuna ancak girdikten sonra karar verebiliyorsunuz. Bugün size tatilinizi İdavilla’da geçirmenizi öneriyoruz.

KOAH Hastalığı Tedavisi

KOAH Hastalığı Tedavisi

Koah hastalığı tedavisi için oksijen çok önemlidir. Kazdağları ise Türkiye’nin en bol oksijeni olan bölge. İdavilla Butik Bungalov Kazdağları Otel ile tedavi.

Koah hastalarının ihtiyacı olan en önemli konu oksijendir. Kazdağları bu noktada Koah hastaları için çok büyük önem arz ediyor. Kaz Dağları Manastır Kanyonu, Şahin Deresi Kanyonu gibi birçok oksijen kaynağı tabiat harikasına ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte eşsiz bitki örtüsü, uçsuz bucaksız zeytin ve çam ormanları hem sağlığınıza hem de ruhunuza iyi gelecektir.

Muhteşem Görünümleriyle Bungalowlar (Atatürk Kayalıkları Yürüyüşü)

Muhteşem Görünümleriyle Bungalowlar (Atatürk Kayalıkları Yürüyüşü)

Gerek konumu, gerek manzarası, gerekse de bünyesinde yer alan avantajlarla birçok tatilcinin yeni gözdesi olan Kazdağları; doğayla iç içe olmak, keyifli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isteyen, doğa sporlarına merak duyan insanlar için son derece güzel bir fırsat olmaktadır. Burada tatil yapmak isteyenler için Kazdağları otelleri hizmet vermektedir. Bu otellerde her şey müşterilerin istediği gibidir ve  müşterilerin tek bir isteği bile hiçbir şekilde geri çevrilmemektedir.

Koşara Vadisi - Koşara Deresi - Saklı Cennet - Şelaleler Yürüyüşü

Koşara Vadisi - Koşara Deresi - Saklı Cennet - Şelaleler Yürüyüşü

Kazdağı Gezginleri Kulübü ile bu hafta Kazdağları’na yağan ilk karı görmeye gidiyoruz. Ortaoba Köyü istikametinden kirse alanına kadar araçla geçeceğiz. Özellikle Gözcükayası Şelalesi, Saklı Şelaleler, Ağlayan Kayalar görülecek yerlerin başında geliyor.

Çam ve gürgen ağaçları ile kaplı bir coğrafyada, yılın ilk karı yağmış olacak. 15 km’lik orta zor parkurda dört mevsimi yaşayacağız. Buz tutmuş yollar, karlı kaplı tepeler, oluk oluk akan şelaleler…

1 2 3 »