Akçay’da Tatil Yapmak İçin 5 Neden

Dünya üzerinde bulunan birçok güzel mekan bulunmaktadır. Bir kısmı zengin ülke geliri ile geliştirilmiş ve sürekli dekore edilerek revize olan alanlar ve eğlence mekanları olmaktadır. Bir diğer kısmı ise mevsimsel olarak uygun iklime sahip yaşanılacak bölgeleri işaret etmektedir. Diğer taraftan doğal hali korunan ve yaşayan insanların gösterdiği özen karşılığında bozulmayan doğal güzellikler olarak görülmektedir. Akçay da doğal güzelliği ile öne çıkan harika yerlerden bir tanesidir. İdavilla Bungalov Otel ve Kazdağları Otelleri olarak Akçay’da tatil yapmak için 5 nedeni bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Kazdağları Doğal Yaşam ile Muhteşem Bir Tatil

Özellikle yaz mevsiminde havaların ısınması ve kültürel olarak yerleşmiş yaz tatili algısından kaynaklanan bir tatil süresi görülmektedir. Farklı yerleri keşfetmek, gezmek, görmek her daim insanların rahatlamasını ve farklı alternatifler gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Son yıllarda daha çok şehir yaşamından uzaklaşıp doğa ile iç içe yaşama isteğinde artışlar saptanmaktadır. Kazdağları da doğası nedeniyle, ziyaretçilerine mükemmel bir tatil deneyimi sunmaktadır. Kazdağları Doğa Yürüyüşü gibi etkinliklere de katılarak, sizler de bu doğanın güzelliğini daha iyi hissedebilirsiniz.

Akçay, Bölgenin En Çok Ziyaret Edilen Yerlerindendir

Akçay, Bölge’nin En Çok Ziyaret Edilen Yerlerindendir

Turizm ülkeleri içerisinde beğenilen bölgeler arasında rekabet eden bir atmosferde gerçekleşmektedir. İnsanların zevkleri ve maddi durumlarına hitap eden tercihlerine göre güzel vakitler geçirilmesini sağlamaktadır. Ülkemizde tatil ve doğa ile iç içe bir yaşam imkânı sunan oldukça etkileyici yerler bulunmaktadır. Akçay, turizm açısından ülkemizin ilk parlayan yıldızları arasında yer almaktadır. Kaz Dağları’nın eteklerine kurulu olan Akçay, birçok otel, restaurant, cafe ve pansiyonu, doyum olmayan kordonu içinde barındırmaktadır. Akçay, Balıkesirilinde ve Edremit ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Akçay, daha önceden belde olarak geçmekte olup, Balıkesir’in büyük şehir olmasından sonraysa mahalle statüsüne geçmiştir. Turizm açısından oldukça tercih edilen ve sürekli kendini geliştiren güzellikler biriktirmektedir.

Kaz Dağları’nda Unutulmaz Gün Batımını İdavilla İle Tatlandırmaya Ne Dersiniz?

Şehir hayatında iş yoğunluğu ve stresini çeken kişiler belli bir zaman diliminde dahi olsa dinlenmek için bir yer hayal ettiğinde akla gelen ilk yerler arasında Akçay bulunmaktadır. Şehir hayatından uzaklaşıp, bütün gerginliğin ortadan kalkması için gereken bütün eşsiz güzellikleri içinde barındırmaktadır. Ruhunuzun nefes aldığını hissedeceğiniz, hem bedenen hem de ruhen dinlenmek için harika bir yer olarak tercih edilmektedir. Hava alanına yakınlığı nedeniyle, İstanbul’dan İdavilla Bungalov Evleri Kazdağları Konaklama’ya ulaşmak yaklaşık 1.5 saat sürmektedir.

Tavsiye: Akçay ve Yakın Çevresi Gezilecek Yerler

Türkiye’nin Oksijen Deposu: Kaz Dağları

Doğa ile iç içe bir oksijen ambarına sahip olan Kazdağları ve Akçay’da unutulmaz dakikalar geçirdiğinizde, hiç bitmesini istemeyeceğiniz zaman dilimine sahip olmak istenmektedir. İdavilla Kazdağları Konaklama‘da geçirilecek eğlenceli saatler ve ağzınıza layık tatlar ile tanışmak, yüzde yüz müşteri memnuniyetine sahip personeller ile orada sadece siz varmış gibi hissedeceğiniz ilgi ve samimiyetle birlikte geçirilecek eşsiz zamanlar sunulmaktadır.

Türkiye`nin Oksijen Deposu Kaz Dağları

 

Dinlenmek ve Huzur İçin Kazdağları Otelleri Arasında İdavilla

İdavilla, müşterilerin dinlenmesini ve her şeyden uzak muhteşem bir zaman geçirmesi, her fırsatta gelmek istemesini sağlayacak şükran dolu hizmetler ile müşterilerinin ideal isteklerine cevap oluşturmaktadır. Temiz, ferah, oksijeni ve doğal güzelliğine olan hassasiyeti gibi nadir özellikleri içerisinde barındırmakta ve bu özelliklere sadık kalmak açısından sürekli olarak yenilenmektedir. İstenilen zamanlarda düzenlenen doğa yürüyüşleri ve farklı turlar, organizasyonlar bulunmaktadır. Konukların istediği şekillerde düzenlenen ve gerçekleştirilen organizasyonlar tamamen müşteriler için tasarlanmaktadır. Kazdağları Jeep Safari Turları ile de, tüm Kazdağları bölgesini muhteşem bir gezi eşliğinde görmeniz ve hissetmeniz sağlanmaktadır.

Akçay, Kaz Dağları ve İdavilla ile Muhteşem Tatil

Turizm ve görsel güzellikleri ile tanınan Akçay, Kaz Dağları ile çevrelenen alan içerisinde yer alırken, İdavilla ile konaklama ve farklı özelliklerde düzenlenen kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri bir arada sunulmaktadır. Tat alınacak bir güzelliğin içinde iştah açıcı görsellikte, itina ile hazırlanmış menüler ile anı defterlerinizi bitirtecek kadar farklı etkinliklerin gerçekleştirileceği harika gezilerde zamanın geçmemesi için çırpınacağınız eğlence dolu anların tanığı olunacak doğa harikası bir alan tatil için ideal olmaktadır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı veya evlenme teklifinde bulunacağınız en özel kişilere en özel yerlerde düzenleyeceğiniz etkinlikler için parmak ile gösterilecek bir yeri işaret etmektedir.

 

Akçay, Kaz Dağları ve İdavilla ile Muhteşem Tatil

Özel olduğunu düşünen ve özel hissettiğiniz kişiler ile en özel yerlerde zaman geçirmek isteyen herkes Akçay’ı ve özellikle de İdavilla Kazdağları Bungalow Oteli tercih etmektedir. Huzur artık en çok aranan his olarak öne çıkmaktadır. Huzuru en çok bulacağınız yerde siz değerli konuklarımızı beklemekteyiz. Hemen bu doğa harikası bölgede tatil yapmak için rezervasyon sayfamızı ziyaret edebilir ya da iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.