Neden Balıkesir Edremit`te Tatil Yapmalıyım?

Ülkemizin doğa harikası alanları bulunmaktadır. Eski tarihleri de incelediğimiz zaman ülkemizin güzellikleri ve iklim olarak sahip olduğu hava şartları tüm dünyanın göz koyduğu bir bölgeyi işaret etmektedir. Öyle ki sürekli olarak sahip olunmak istenmiş ancak her türlü saldırılara karşı sahip çıkılmış bir ülke üzerinde yaşanmaktadır. Coğrafi olarak güzel bir konumda bulunması birçok açıdan tercih edilme seçeneği sunmaktadır. Ege bölgesi iklim koşulları ve verimlilik açısından en çok sevilen iklim şartlarına sahip olmaktadır. Kazdağları Otelleri de bu bölgenin daha cazip hale gelmesi için her geçen gün kendilerini yenilemektedir.

Edremit Nerede? Edremit Ulaşım Bilgileri

Ege bölgesinde yer alan Balıkesir ilinde bulunan Edremit, birçok kişi tarafından tatil ve gezi için tercih edilen bölgeler arasında bulunmaktadır. Çanakkale’ye 91 km uzaklıkta bulunan Edremit, oldukça zor rastlanan doğal ve yerel güzelliklerini korumayı başararak doğallığından ödün vermemiş nadir bir yer olarak tanınmaktadır. Ayrıca, Edremit ilçesinde bulunan Edremit Koca Seyit Havaalanı ile de bölgeye kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Birden fazla hava yolu firması gün içerisinde çok sayıda seferler düzenlemektedir. Özellikle de yaz sezonu boyunca Kazdağları Otelleri cazibe merkezlerini oluşturduğundan dolayı da, ulaşım her geçen güç kolaylaşmaktadır.

 

Kazdağları Konaklama Hizmetleri

Günümüzde doğal güzelliklerine sadık kalan, insanlar tarafından sürekli olarak yıpratılan bölgelerden ve tarihi güzelliklerden soyutlanmaya yüz tutmuş alanların yanında son derece dikkat çekici bir doğallığa sahip olmaktadır. Kaz Dağları’nın eteklerinde bulunan coğrafi konumu ve İdavilla ile desteklenen her türlü konaklama hizmetleri mevcut olmaktadır. Doğa ile iç içe geçirilecek zamanın dolu dolu yaşanacağı, tertemiz havada doğa yürüyüşleri ve yediğiniz en lezzetli yemek olduğuna karar vereceğiniz tatlar ile karşılaşacağınız yegane yerlerden biri olarak tercih sırasında Kazdağları ilk sıralara yerleşmektedir.

Kazdağları Konaklama Hizmetleri

Kazdağları Bungalov Otel

Doğal güzelliklerine sahip çıkarak aynı zamanda sürekli yenilenmeye ve değişen dünya şartların ayak uydurarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak açısından farklı alternatifler ile Edremit tatilinizin daha güzel bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Maddi yetersizlikler ile yurt dışına çıkamayan birçok aile Edremit ile hem en huzurlu zamanları geçirmek hem de şehir hayatının dinginliğinden uzaklaşarak son derece sakin bir yerde kafanızı dinlemek için mükemmel bir yer olmaktadır. İdavilla ile lüks ve herkesin hayal ettiği derecede konaklama ve birbirinden güzel manzaralarda kahvaltı yapma, öğle yemeği, akşam yemeği ve isteğinize göre tüketeceğiniz farklı içecekler için harika bir hizmet potansiyeli bulunmaktadır. İdavilla Kazdağları Bungalov Evleri konseptiyle de bölgenin en önemli Bungalov Oteli olarak öne çıkmaktadır.

 

Tatil Cenneti: Kazdağları

Kaz Dağları’nın eteklerine asılmış harikulade mekânlar, şehirden uzak, sakin, huzurlu ve istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz; yeşillik, deniz, güneş hemen her alternatifi içinde barındıran çok az yerin sahip olduğu güzellikler Edremit ilçesinde mevcut olmaktadır. Turizm açısından doğallığını koruyarak sürekli tercih edilme ve ziyaret edilme oranlarını arttıran bir tatil cenneti olarak bilinen bir bölgeyi en iyi şekilde açıklamaktadır. Anı defterlerine yazmak için en özel bölümü ayıracağınız, en mutlu ve huzurlu zamanların geçirilmesine fırsat tanımaktadır. Kazdağları tam bir tatil cenneti olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bir tatil deneyimi sağlayacaktır.

 

 

Türkiye’nin Oksijen Deposu: Kazdağları ve Edremit

Özellikle son yıllarda insanların şehir hayatından kaçma istekleri, yoğun çalışma şartları ve yoğunluğun verdiği aşırı stres ve sıkıntılar nedeni ile merkezden uzaklaşma, doğa ile oksijen ambarı içine girme; bedenen ve ruhen deşarj olma ihtiyacı Edremit gibi yerlerin talep edilme oranını arttırmaktadır. Yeşilliğe ve sakinliğe hasret insanlar ilk fırsatta kaçma eğiliminde bulunmaktadır. Geçirilecek bir gün hatta bir kaç saatlik bir yürüyüş bile olabildiğinde rahatlamayı ve dinlenmeyi gerçekleştirebilmektedir.

Tatil Cenneti Kazdağları

Kazdağları Tatil Hizmetleri

Konaklama ve tatil hizmetleri için de cafe, otel, resteurant ve birbirinden güzel eğlence mekânlarının samimi ve içten davranışları ile keyfinizin doruklara çıkmasını engelleyecek hiç bir neden bulunmamaktadır. Kazdağları ve Edremit bölgesinde doyasıya huzuru ve oksijeni derin derin nefes alarak içinize çekebilirsiniz. Altınoluk ve Akçay‘ın turizm potansiyelli ile birlikte mükemmel bir doğa havası, doğa tatili, doğa yaşamı gibi imkânları içerisinde barındırmaktadır.

Tüm bu nedenler sayesinde Kazdağları; gittiğinize pişman olmak değil, dönmek istemeyeceğiniz son derece mükemmel bir yer olmaktadır. Giden, gören herkesin şiddetle tavsiye ettiği yegane yerler arasında bulunma özelliğini içerisinde taşımaktadır.