Bizi, Bir Bilenden Dinleyin

Bir hizmeti en iyi ondan faydalananlar tanıtabilir diye düşündük, Kaz Dağları tatilinde bizi tercih eden misafirlerimize sorduk “İdavilla’yı anlatır mısınız?” diye. Ve biz sustuk, onlardan aldığımız her cevapta gururlanmanın tadına vardık…

Biz, “İdavilla” diye başlayan ne kadar cümle kurarsak kuralım, misafirlerin gözünden İdavilla’yı anlatamazdık. Bir sonraki anlatıcı olmadan önce dinleyici olmak isterseniz işte hakkımızda söylenenler:

Misafirlerin Gözünden İdavilla

Bir ses “olağanüstü üstü üstü süper bir yer, tavsiye ederiz.” diye yükselirken gülen bir yüz eşliğinde, diğeri “Her şey mükemmel. Sunum güzel, hizmet güzel, ürünler güzel, sohbet güzel… Tavsiye ederim.” diye yükseliyor… Onların sesleri yükseldikçe bizim yüzümüze bir gülümsemedir gelip oturuyor.
“Mükemmel! Çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.” yorumu gibi “Sizin güler yüzünüzle kendimizi evimizde gibi hissettik, çok memnun kaldık.” yorumu da kıvancımıza kıvanç ekliyor. “Şimdiye kadar gördüğüm en iyi aile ortamı.” olarak tanımlıyor bir misafirimiz bizi, birçokları da “İdavilla harika.” diyerek bizleri onurlandırıyor.
“Mekânı çok sevdim, çok sevimli. İnsanlar samimi… Ev gibi!” diye anlatıyor bizi bize misafirimiz. Başka bir misafirimiz “Özellikle bungalov evlerine bayıldık!” diyor. Bir diğeri “Kaz Dağları’na gittiğinde İdavilla! Mandalina bahçeleri, zeytin bahçeleri arasında huzurun saklandığı bir köşe!” olarak tanımlıyor İdavilla’yı henüz gelip görmemiş olanlara…

3 Kelime ile İdavilla

Merak ediyoruz “İdavilla’nın karşılığı nedir misafirlerimizin gözünde?”  diye ve heyecanla soruyoruz farklı yüzlere: “İdavilla deyince aklınıza gelen 3 niteliği söyler misiniz?”. Aldığımız her cevap emeklerimizin karşılığını biçiyor olduğumuzun göstergesi niteliğinde:
Doğal, sıcak ve huzur dolu bir yer.”
“Huzur, keyif, nefaset.”
“Lezzet, rengârenk çiçekleriyle beraber unutulmayacak bir tat.”
Huzur, hizmet ve Kaz Dağları.”
Örnekler benzer minvalde çoğalıyor. Fark ettiğimiz, sözler farklı olsa da yorumların ortak noktasının koca bir gülümseme eşliğinde yapılıyor olması… Bu noktada belki de en çok misafirlerimizin yüzünü gülümsetebilmiş olmaktan gurur duyuyoruz.
Bizim davetimiz baki ancak bir de bir misafirimizin yorumu vesilesiyle sizleri Kaz Dağları’ndaki evinize davet etmek istiyoruz:
 
“Her şey çok güzel, hizmet çok güzel. Son derece nazik… Ortam çok güzel. Yaşanmadan görülmez sizi de bekleriz!

Add Comment