Bu Sezon Butik Bungalov Deneyimini Yaşayın

Antik dönemden günümüze uzanan efsaneleri barındıran, doğasıyla ziyaretçilere huzur veren Kazdağları, yılın her mevsimi yerli ve yabancı turistlere kapılarını açıyor. Kazdağları konaklama seçenekleri içinde Idavilla Butik Bungalov Otel, kuşkusuz bu engin dünyanın içinde en güvenilir ve doğayla iç içe bir tatil ayrıcalığı sunan, her fırsatta değerlendirmeyi arzulayacağınız bir tesis.

 

Neden İdavilla Butik Bungalow Otel?

Balıkesir ve Çanakkale il sınırlarında yükselen ve coğrafi konumu itibariyle kalabalık kentlere yakın duran Kazdağları, şehrin keşmekeşinden kurtulmak isteyenlerin favorisi olabilecek turistik bir doğa harikası. Sayıları hızla azalan endemik bitki türlerinden bir tanesi olan Kazdağı göknarı ormanları, size hem temiz hava, hem de doğayla yalnız kalabilme ayrıcalığı tanıyor. Kazdağı Millî Parkı’na yaklaşık bir kilometre mesafede olan tesisimiz, aynı zamanda Ege sularında serinlemek isteyenleri de memnun edecek; çünkü denize birkaç dakikalık yürüyüş sonunda ulaşmak çok kolay. Idavilla Butik Bungalov Otel’in ayırıcı özelliği ise, taş betonlardan ibaret kentlerden kaçan ziyaretçilerini yine aynı yapılarda değil de, doğaya uygun bungalovlarda ağırlaması.

 

Neredeyiz?

Edremit Otogarı’na yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunan tesisimize gelmek isteyenler, İzmir – Çanakkale istikametinde hareket eden şehirler arası otobüsleri kullanarak Edremit’e ulaşabilir. Özel araçlarıyla gelmek isteyenler de, aynı yolu takip ettiklerinde hiçbir yere sapmadan, doğrudan yol üstünde bulunan tesisimize ulaşabilirler. Ayrıca Edremit Körfez Hava alanı da yaklaşık 20 kilometre yani 10-15 dakikalık mesafemizde. Hava alanına Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen’den direkt uçuş olanağı mevcut. Balıkesir Hava alanı ise yaklaşık bir saatlik mesafemizde bulunmaktadır.

Alternatif Destinasyonlar Neler?

Misafirlerimizin tesisimize geldiklerinde canlarının sıkılmayacağını garanti ediyoruz; çünkü Kazdağı Millî Parkı başta olmak üzere, Edremit, Akçay, Altınoluk gibi Kuzey Ege’nin en gözde tatil noktalarının kesiştiği bir konumdayız. Bununla birlikte, Çanakkale ve İzmir’in tam ortasında olup günübirlik şehir ziyaretlerinin gerçekleştirilebilmesi için her türlü öneri ve yardıma hazırız.

Add Comment