Denizin Yakınında, Doğanın Kucağında

“Tatil”in ifade ettiği anlam birey bazında çeşitleniyor olsa da temelde herkes için aynıdır: “Dinlenmek”. Bu nedenle tatili hangi bölgede yapacağımız kadar tatil süresince nerede konaklayacağımız da önemlidir. İlgili tesisin sunduğu avantajlar gibi konumu da bizi tatmin ediyorsa tatilimizin güzel geçmesi kaçınılmazdır. Hele ki mevsimlerden yazsa konaklayacağımız tesisin denize yakın olmasına özel önem veririz.

Kaz Dağları’nın eteğindeki konumuyla yılın her dönemi yoğun ilgi gören İdavilla Butik Otel, denize yürüme mesafesinde oluşu nedeniyle de deniz tutkunlarının bölgedeki ilk tercihlerinden!

“Dinlence” Denince İdavilla Gelir Akıllara

Balıkesir’in ilçelerinden Edremit’e bağlı Güre’de bulunan İdavilla, Kaz Dağları’nın yeşili ve Ege Denizi’nin mavisi arasındaki konumunun yanı sıra, sahip oldukları ve sundukları ile misafirlerine kendilerini evlerinde gibi hissettiren, çatısı altında geçirdikleri süre boyunca onlara benzersiz bir tatil deneyimi yaşatmayı vadeden butik bir tesistir.

İdavilla`da Bir Gün

Yılın 365 günü açık olan İdavilla’nın konum avantajları saymakla bitmiyor: Burada konaklamayı tercih ettiğinizde erken saatlerde oksijen deposu Kaz Dağlar’ında yürüyüş yaparak günü karşılayabilir, dönüşünüz sonrası otelin huzurlu atmosferinde organik köy kahvaltınızı yapabilirsiniz.
Mevsimlerden yazsa hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra deniz kıyafetlerinizle yürüyerek denize ulaşmanın özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Açlık hissi baş gösterdiğinde Ege’nin sularında serinleme keyfinize kısa bir mola verip otelin birbirinden lezzetli yemekler çıkardığı restoranında karnınızı doyurabilir, daha sonra sahile dönüp eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. “Bu kadar deniz keyfi bana yeter.” derseniz otelin yemyeşil bahçesinde, mandalina ve zeytin ağaçlarının gölgesinde oturup dilediğiniz içeceği yudumlayarak anın tadını çıkarabilirsiniz.
Gün geceye döndüğünde de denize bu kadar yakın bir tesiste konaklıyor olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Gece vakti Ege Denizi’nin kıyısını yaladığı sahil şeridinde, yorgunluk hissetmeye başladığınız an otelinize kolayca erişebilecek olmanın rahatlığıyla gezebilirsiniz.
Günün her anını dolu dolu geçirdikten sonra otelinize döndüğünüzde dilerseniz bungalov evinizin önündeki ya da ortak kullanım alanlarındaki masaların etrafında oturarak gecenin sessizliğinin bir parçası olabilir, dilerseniz konforlu odanızda, bol oksijenli bir coğrafyada uyumanın tadını çıkarabilirsiniz.

Davet Ediyoruz!

Balıkesir’in en iyi 3 otelinden biri olarak gösterilen, denizin ve Kaz Dağları’nın bir soluk uzağındaki, mavi ve yeşili sevenlerin buluşma noktası İdavilla Butik Otel’in kapısı, tatili süresince dinlenmek isteyen herkese 7/24 açık!
Rezervasyon yaptırmak için +90 266 384 9691 ve +90 532 662 9792 telefon numaralarını arayabilir veya idavilla@idavilla.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Add Comment