Doğal Güzelliğin Adresi Kaz Dağları

Edremit ve Balıkesir sınırı içerisinde kalan belde de bulunan ve efsanelere güzelliği ile konu olmuş Kaz Dağları’nda artık tatilinizi gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz. Sürekli aynı yerde tatil yapmaktan sıkılmış ve tatil için farklı yerleri arıyorsanız sizin için en ideal yerler arasında ise Kaz Dağları yer almaktadır. Kaz Dağları Konaklama yerleri içerisinde farkını ortaya koyarak büyülü güzelliğini de tüm dillere düşürmüştür. Çanakkale’ye ise 90 km’lik bir mesafe içerisinde yer alan Kaz Dağları, kış ve yaz olmak üzere her sezon ziyaretçilere kapılarını ardına kadar açarak kusursuz bir hizmet vermektedir.

Kaz Dağları’na gelen kişiler oksijeni bol olan yerde sabah sporlarını yapabilir, doğanın güzelliklerini yakından görebilir ve huzur dolu bir uyku uyuyabilir. Kısaca hem bedenen hem de psikolojik açıdan rahatlamanıza yardımcı olacak olan Kazdağları’nda güzel bir tatil serüveninden yararlanmış olacaksınız.

Kaz Dağları Güre Otelleri

Her sezonda binlerce turisti ağırlayarak kusursuz bir şekilde hizmet veren Güre Otelleri ile artık sizlerde yaşamınızın daha güzel geçmesini sağlayacak ve kafa dinleyebileceksinizAntik Çağlarda bile hem kültürel zenginlikler hem de yer altı kaynakları anlatılmış beldelerden biri olarak göze çarpmaktadırUzanan kanyon, derin vadiler ve yeşilliğin tüm alanı tamamen kaplamış olduğu alanda artık sizlerde tatilinizin keyfini en iyi şekilde çıkarma şansına sahip olacaksınız.

Herkesin Bahsettiği Güre’deki Muhteşem Bungalov Otel Biziz 🙂

Kazdağları’nda yer alan İdavilla Bungalov Güre Otel, temiz yatakları ve sürekli olarak hızlı servis ağı ile hizmet veren resepsiyon desteği ile sevdiklerinizle güzel bir tatil yapabilmenize imkan tanıyor. Kazdağları, otel hizmetleri ile hem kusursuz çalışmalardan memnun kalacak hem de tabiat harikası yerin görsel güzelliğinden fazlası ile etkileneceksiniz.

Hem kaplıcalara gidelim, hem Güre sahillerinde gezelim hem de muhteşem bir bungalov otelde konaklayalım mı diyorsunuz? Evet, herkesin bildiği ve dostlarına tavsiye ettiği otel, biziz 🙂

Otelimize gelen her misafirimizi en iyi şekilde ağırlayıp, en geç bir sene sonra tekrar bekliyoruz. Bu konuda da bir hayli iddialıyız çünkü gelen misafirlerimizin neredeyse tamamı tatillerini uzatabilmek için bahaneler aramaya başlıyorlar. İdavilla Bungalov Otel’in mandalina bahçesiyle muhteşem bir keyif sunan ortamını gördükten sonra ne demek istediğimizi kesinlikle daha iyi anlayacaksınız 🙂

Kaz Dağları ile Huzur

Kızılçam, 800 metre yükseklikte yer alan ve çevresi küçük etekler ile çevrili Kaz Dağları’nda yer alan özel bir alandır. Şehrin yorucu temposundan kurtularak kendinizi psikolojik anlamda dinlendirebileceğiniz bir yerdir. Genelde yoğun tempo ve stres altında çalışan kişiler Kaz Dağları konaklama ve otelleri hizmetlerine yönelerek hem yorgunluk hem de tüm streslerinden en iyi şekilde kurtulma şansına sahip olmaktadır. Bu oteller arasında farklı bir tatil arayanlar ise, İdavilla Butik Bungalov Otel’de hem sağlığı hem de muhteşem bir doğayı aynı anda bulabilmektedir.

Add Comment