Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

emlak ve yatırım danışmanlığı
Emlak ve yatırım danışmanlığı sözcüklerini duyunca bizim emlakçılık yaptığımızı düşünebilirsiniz fakat aslında konu daha farklı.

idavilla Butik Otel sahipleri ve çalışanları olarak misafirlerimizin otelimize geldikten sonra bölgemize hayran kaldıklarını ve imkanları doğrultusunda yatırım yada yaşam amaçlı akıllarına sürekli bir yer almak olduğunu duyuyor yada sezinliyoruz.

Bungalov otelimizde kalan bir misafirimizle sohbet ederken gün içinde emlakçıya gittiğini ve kendisine harika bir yatırım fırsatı sunduklarını anlattı.

İstanbul’dan gelen ve villa alabilecek parası olan misafirimize;

  • Bu bölgede esnaflık yapan bir çok kişinin bildiği
  • imar ve iskan sorunları olan,
  • muhtemelen yakın zamanda yıkılması planlanan,
  • kışın ıssızlığı ve yatırım alanlarına uzaklığı ile değer kazanmayan
  • fakat inanılmaz bir görsele sahip villa projelerinden çok uygun bir rakama villa önermişler.

Misafirimiz bu evi almak istediğini, fiyatın çok uygun olduğunu söylediklerinde içimizden tam aksini düşünüyorduk ve mutlaka bunu kendisine söylemeliydik.

Söyledik.

Bugün cebimizde para olsaydı kendimize alabileceğimiz yerlerden bahsettik herhangi bir ticari kaygımız olmadan.

Bizim önerilerimiz doğrultusunda Güre köy yolu üzerinde çok doğru bir yerden Villa alındı. Misafirimiz çok mutlu olduğunu kendisi söylüyor.

Bizde mutlu olduk.

2014 yılından bu yana çok fazla olmasa da bir çok misafirimize doğru yatırım yapmaları yada acele ile karar vermemeleri için önerilerde bulunduk.

Bu işten keyifte aldık.

Tekrar vurgulamakta fayda görüyoruz. Hiçbir maddi beklentimiz olmadığı gibi, hiçbir firma ile de bir anlaşmamız bulunmamaktadır.

Misafirlerimiz bu bölgeden ev, arsa yada farklı yatırımlar düşünüyorlarsa hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilirler. Memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Tek şartımız var idavilla Butik Otel Bungalov Evlerinde konaklamanız:)

Saygılarımızla,