Güre Nerede – Güre Otelleri

Ülkemizin turistik açıdan en çok dikkat çeken noktaları arasında bulunan Balıkesir ve ilçeleri, aslında en çok da küçük ve ilgi çekici tatil beldeleri ile tanınmaktadır. Örnek olarak EdremitAkçay gibi Kaz Dağları’na yakın ve deniz turizmi olan yerler verilebilir. Bu beldeler arasında farklı bir yerde bulunan Edremit de, sahip olduğu beldeler ve tatil köyleri ile öne çıkmaktadır. En çok dikkat çeken yerler arasındaki Güre de hem yerli, hem de yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Bu anlamda en çok öne çıkan soru ise Güre nerede şeklindedir.

Güre Köyü Nerede?

Tatilcilerin bir şekilde haberdar oldukları Belde hakkında Güre köyü nerede diye araştırma yapmalarını tetiklemektedir. Güre, Edremit’e 12 kilometre kadar uzaklıkta olan, deniz kıyısındaki bir tatil merkezidir. Kaz Dağları’nın hemen kıyısında yer alan, bu nedenle doğal ortamları ve sağlıklı yaşam koşulları ile bilinen Güre, tatil için harika bir seçenektir.

Güre Gezilecek Yerler

Güre Köyü’ne gelen ve keyifli bir tatil yapmak isteyenler için Güre gezilecek yerler konusu da öne çıkar. Bu anlamda ise Mıhlı Çayı, Güre otelleri ve kaplıcaları, Kaz Dağları Milli Parkı, çeşitli müzeler ve Sütüven Şelalesi gibi seçenekler değerlendirilebilir. Güre’nin tarihi milattan önce 300’lü yıllara dayandığı için hem tarihi açıdan önemli olan, hem de doğal anlamda değerli bulunan pek çok yer gezi programına alınabilir.

Güre’de Nerede Kalınır ve Kaliteli Güre Otelleri

Kaz Dağları’na yakın olmasından dolayı oksijen oranı ve temiz havası ile öne çıkan bu köyde konaklamak için de bolca imkan vardır. Güre’de nerede kalınır ile ilgili olarak en iyi ve en kaliteli Güre otelleri tercih edilebilir. İdavilla bunun için iyi bir seçenektir. Tuz odaları ve spa hizmetleri ile tam bir tatil cenneti olarak bu tesisler değerlendirilebilir. Güre’de kalınacak yerlerin başında İdavilla Bungalov Otel gelmektedir. Bunun nedeni ise, mandalina bahçesi içerisinde muhteşem bungalov evleri ile tatil severlerin uğrak yeri olmasıdır. Eğer Güre veya etrafındaki beldeler hakkında bir tatil planı yapıyorsanız, kesinlikle İdavilla Bungalov Evleri aklınızdaki ilk seçenek olmalıdır.

Güre otelleri, genellikle kaplıcalar ve yemyeşil doğaları sayesinde ülke çapında bilinir olmuştur. Özellikle de son zamanlarda büyük kentlerde stresli bir hayat yaşayan kişiler, Güre otelleri ile keyifli bir tatil ortamı bulabiliyorlar. İdavilla Butik Otel ise, müthiş mandalina bahçeleri sayesinde misafirlerine ömür boyu hatırlayabilecekleri bir tatil imkanı sunuyor.

Edremit Güre

Ülkenin her yerinden ve özellikle de yurt dışından pek çok ziyaretçi Edremit Güre için düzenli olarak tatil planı yapmaktadır. Hem doğal alanları görmek, hem tarihi noktalara ziyaret gerçekleştirmek, hem de enfes bir tatil geçirmek için bu köye gelinmesi son derece mantıklı karşılanır.

Siz de bu güzel doğada tatil yapmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Size sunacağımız konaklama ve gezi alternatifleri ile muhteşem bir tatil deneyimine sahip olacaksınız. Unutulmaz bir Güre tatili için görüşmek dileğiyle.
idavilla Bungalov Evleri (Güre Otelleri)