Hayvan Dostu Patili Otel idavilla

Tatiliniz süresince konaklamayı düşündüğümüz tesis, bizimle birlikte evcil hayvanlarımızı kabul etmediği için tatil planlarımızı bozmadık mı çoğu zaman ya da yeni, hayvan dostu bir tesis arayışı içine girip zaman kaybı yaşamadık mı? Kim ister ki en sadık dostunu ardında bırakıp tatile çıkmak?

Hem benzersiz bir tatil yapmak hem de hayvan dostu bir otelde sadık dostlarınızla konaklamak isterseniz sizi de Kaz Dağları İdavilla Butik Otel’e bekleriz.

Dostlarınız, Dostlarımız

İdavilla Butik Otel, Kaz Dağları’nın tertemiz havasını, Ege Denizi’nin serinletici etkisini deneyimlemek isteyenlerin Edremit’teki evi. Misafirlerin, hiçbir etkinlikte yanlarından ayırmadıkları evcil hayvanlarını bu eve gelirken de artlarında bırakmaları gerekmiyor! Bölgedeki hayvan dostunadir oteller arasında uzun yıllardır ilk sıralarda yer alan İdavilla, geniş bahçesiyle sevimli dostlara güvenli ve özgür olabilecekleri bir ortam sunuyor, hizmetlerini onların ihtiyacını da gözeterek veriyor.
Bölgede kedinizle, köpeğinizle vb. diğer evcil hayvanlarınızla birlikte konaklayabileceğiniz en konforlu oteller arasında bulunan İdavilla’yı tercih ederek aklınız ardınızda kalmadan, huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Güler yüzlü hizmetleriyle fark yaratan İdavilla, sizin olduğu gibi evcil hayvanlarınızın da konforunu önemsiyor, sizin ve sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek adına azami gayretle hizmet veriyor.
hayvan dostu idavilla çocuk oteli

Dostlarınızla Sizi Neler Bekliyor?

İdavilla, Kaz Dağları’na oldukça yakın bir konumda yer alması sebebiyle doğa yürüyüşü yapmayı sevenler tarafından sıklıkla tercih edilmekte. Hayvan dostu otel İdavilla’da konaklayarak sabahları Kaz Dağları eteklerinde köpeğinizle yürüyüş yapma imkânı elde edebilir ya da siz çevreyi keşfederken ve Ege Denizi’nin masmavi sularında serinlerken sahibi olduğunuz evcil hayvanlarınızı güvenli ellere emanet edebilir, aklınızda soru işaretleri olmadan gezmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.
Ayrıca, Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi’ne kıyasla serin, Karadeniz ve Marmara Bölgeleri’ne kıyasla sıcak olması sebebiyle sizin ve tabii minik dostlarınızın keyifli bir tatil geçirmesi için avantajlı bir bölge. Bu nedenle İdavilla’yı seçmek demek, yılın her döneminde güzel havada yaşanacak bir tatili garanti altına almak demek.

idavilla can dostu otel

Hayvanlarınızın gereksinimlerini önemsiyor, onların rahatını gözeten bir hizmet anlayışı içinde faaliyet gösteriyoruz. Siz de sevimli dostlarınızı ardınızda bırakmak zorunda kalmayacağınız bir tatil hayal ediyorsanız, düşlerinizi gerçek kılmak için biz, Güre, Edremit’te dört mevsim, 365 gün sizleri bekliyoruz!