“Huzurun Saklandığı Bir Köşe”

“Kaz Dağları’na gittiğinde: İdavilla! Mandalina bahçeleri, zeytin bahçeleri arasında, huzurun saklandığı bir köşe.” İdavilla’nın değerli misafirlerinden birinin, yeşillikler içindeki bahçede organik köy kahvaltısını yaparken  ağzından dökülmüş olan sözler bunlar…

 
İdavilla`nın yıllardır verdiği emeğin, ektiği sevginin karşılığı bunlar…
 

Bahçe Keyfi

Herhangi bir tatil anısını, arşivinde “unutulmaz anılar” başlığı altında listeleyen kime sorarsanız sorun, neden, diye, alacağınız yanıt benzer olacaktır: “Huzur verici olduğu için.”… Bu gerçeklikten hareketle İdavilla, kuruluşundan bugüne bir tesisten öte huzur ortamı inşa etmeyi kendine misyon edinmiş olup emeklerinin karşılığını yüksek müşteri memnuniyeti ile alıyor olmaktan gurur duymaktadır.
 
Doğa içinde doğal bir tatilin, huzuru beraberinde getirdiği gerçeği yadsınamaz. Hayal edin: Sabah uyandığınızda ağaç yapraklarının süzdüğü güneş ışınları sızıyor odanıza. Günün ilk adımını çiçeklerle bezeli bir bahçeye atıyor, Kaz Dağları yönünden esen rüzgârla kendinize geliyorsunuz. Çevreye şöyle bir bakıyorsunuz, gözünüz hep mandalina ve zeytin ağaçlarına takılıyor. Bu topraktan toplananlar bahçe içine kurulu sofranıza geliyor sonra. Mükellef bir kahvaltı ile devam ediyorsunuz huzur doymaya. Elinizi kitabınıza alıp sırtınızı dağlar yönüne yaslıyor, bahçe keyfinin tadını çıkarmaya devam ediyorsunuz. Güler yüzlü İdavilla ailesinin hazırladığı soğuk içeceğinizi yudumlarken sessizliğin sesini dinliyorsunuz, gözlerinizi kapatıp. Akşam olunca cır cır böcekleri fonda şarkılarını söylerken, kokusuyla, görünüşüyle ve tadıyla size kendinizi iyi hissettirecek yemeğinizin tadına bakıyorsunuz. Yemek sonrası sevdiklerinizle bahçede yapacağınız sohbetin ardından huzur dolu gününüzü, konforlu İdavilla Bungalov Evleri’nde noktalıyorsunuz.
 
Huzur dolu böyle bir hayalin kahramanı olmaya, kurduğunuz bu hayali gerçek kılmaya ne dersiniz?
 
Cevabınız “evet”se sizi de huzurun saklandığı köşemizde ağırlamak isteriz.
 

İdavilla Hakkında

Edremit Körfezi’nin gözde beldelerinden Güre’de yer alan İdavilla, Kaz Dağları’nı gezmek, beldeyi ve çevreyi keşfetmek, denize doyup hem eğlenmek hem dinlenmek isteyenlerin tercihi.
 
Misafirlerini, göz alabildiğince yeşil bir bahçe içerisinde kurulu bungalov evlerinde ve apart dairelerinde ağırlayan İdavilla, sade ancak şık tasarımıyla, kalitesine kıyasla düşük kalan fiyat politikasıyla, denize ve Kaz Dağları’na yakın konumuyla farkını hissettirmekte.
 
Kaz Dağları konaklama mekânları arasında en iyilerden biri olarak gösterilen İdavilla’nın sunduğu imkânlardan faydalanmayı ve bu tatilinize “bahçe keyfi”nin eşlik etmesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, idavilla.com.tr adresinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak rezervasyon yaptırmak!

Add Comment