İdavilla Farkıyla Tatil Yapmak İçin 6 Büyük Etken

idavilla farkıyla tatil yapmak için 6 neden

Yaz tatilleri pek çok kişi için dinlenmek ve huzur bulmak adına yapılır. Sene boyunca çalışıp yorulan ve en nihayetinde yıllık izinlerinde güneşi, temiz havayı, tarihi yerleri ve denizi görme fırsatı yakalayan kimseler bu süreler boyunca en kaliteli tatil yerlerinde bulunmak isterler. Hem psikolojik olarak, hem de fiziki olarak dinginliğe ulaşmak adına İdavilla tercihinde bulunmak oldukça mantıklı olacaktır.

köpek dostu otel idavilla
Patili dostlarımızla birlikte harika bir bahçede unutulmaz bir tatil için idavilla bungalov otel

Ancak, sadece yaz sezonunda tatil yapmak istemeyebilirsiniz. Kış ayları gelirken, muhteşem bir doğada, yemyeşil mandalina bahçesi içerisinde kurulmuş bir otelde tatil yapmak, üzerinizde biriken tüm stresi bir anda atmanıza yarayabilir.

Peki, şimdi tatil yapmanız için en önemi sebepler nelerdir, neden İdavilla Kazdağları Bungalov Otel tatil için seçilmelidir? Gelin birlikte bu soruya yanıtlar arayalım.

Kazdağları Eteğindeki Doğal Ortam Başınızı Döndürecek

İdavilla, konum olarak Kaz Dağları’na yakın bir coğrafyada bulunduğu için hem temiz havası, hem de doğal güzellikleri ile adeta cennetten bir parça gibidir. Ziyaretçiler bu ortamda kendilerini yenileme fırsatı bulurken, yeşilliklerin arasında en güzel anlar geçirilebilir. Özellikle de doğaya kulak vermek isteyen tatilciler için burası harika bir nokta olacaktır.

Kazdağlarını keşfet
idavilla butik otele geldikten sonra Kazdağları’nı gezmeye başlayabilirsiniz. Doğa harikası, bin pınarlı İDA kazdağları’nda nefes alacaksınız

KOAH gibi hastalıklar için doğal tedavi merkezi

Solunum yolları ile ilgili sorunların çözülmesinde önemli bir yer olan Güre ve Kaz Dağları, dünyanın en temiz havalarından birine sahip olarak başta KOAH hastaları olmak üzere pek çok kişi için doğal tedavi imkanı sunmaktadır. Uzmanlar da bu nedenle tatilcilere Güre ve çevresini tavsiye ederken, İdavilla da bunun için ideal bir yerdir.

KOAH Hastalığı Tedavisi
Koah / Astım / Bronşit gibi solunum yolu rahatsızlıklarında temiz hava ve bol oksijenin faydasını bizimle yaşamanız dileğimizle

Tertemiz deniz sizleri bekliyor

İdavilla’da konaklayacaklar için denize girme şansı da oldukça yüksektir. Dileyen herkes çok kısa bir mesafe kat ederek denize girebilir ve tertemiz Ege sularında fiziksel ve zihinsel olarak rahatlayabilir. Ziyaretçiler için denizde vakit geçirmek ve serin sularda yüzmek çok iyi gelecektir.

Malum önümüz kış sezonu… Denize giremeyeceğiz diyebilirsiniz ama bu muhteşem denizin etrafında olmak, sahillerinde yürümek bile sizi ferahlatacaktır.

Melekhanım Plajı
Otelimiz denize 150 metre mesafededir. Melekhanım ve Güre sahili olarak geçmektedir. Bölgemizin en iyi aile bölgesi olarak dikkat çekmektedir.

Tarihi yerleri keşfetmeye hazır olun

İdavilla konumu gereği hem mitoloji açısından önem teşkil eden Kaz Dağları’na, hem de Antik Yunan’dan kalan Ege topraklarına çok yakın ve hatta tam üzerindedir. Bu nedenle de tarihi yerleri dolaşmak isteyen, yüzyıllar öncesinden kalma değirmenleri görmeyi arzulayan ve bunlara benzer özel alanlara gitmek niyetinde olan herkes İdavilla’da konaklayabilir…

Assos ve Behramkale
Edremit Körfezi ile Çanakkale arasında bir çok tarihi / kültürel hazine keşfedilmeyi bekliyor.

Hele ki, Kaz Dağları mitolojisi ile bu kadar bilinen bir dağ olmasından ve tarihi yerlere sahip olmasından dolayı sizleri büyülemeye aday olacaktır. Henüz Kazdağları’ndaki bu muhteşem tarihten haberdar değilseniz, çok büyük bir kayıp içerisinde olduğunuzu geldiğinizde daha iyi fark edeceksiniz.

Doğayla iç içe hijyenik ve rahat odalarda kalma şansını değerlendirin

En çok dikkat çeken nedenler arasında doğayla iç içe konumlanan İdavilla odaları ve evlerinde kalma şansı da yer alır. Dileyen her bir misafir için bu noktalarda konaklamak, dinlenmek ve uyumak manevi yönden de çok iyi gelecektir. Siz hiç mandalina bahçesinde uyandınız mı? Evet, farklı bir deneyim sizleri bekliyor, buna emin olabilirsiniz :)

İdavilla Farkıyla Tatil Yapmak İçin 6 Büyük Etken 1
Bungalov evlerimiz konforunuz düşünülerek rahat yataklara, sessiz klima ve düzgün çalışan bir tv’ye sahiptir. 24 saat sıcak vardır.

İdavilla aileniz için doğru adrestir

Kaz Dağları eteklerinde masal gibi bir tatil için şimdi siz de İdavilla’yı tercih edebilirsiniz. Burada tatil yaparak hem sağlık, hem eğlence, hem de dinlenme açısından büyük avantajlar yakalamış olacaksınız. Yaz tatilleri için enfes zamanların geçirilebileceği, hem doğal hem de tarihi bu çevrede ister doğa yürüyüşlerine katılarak, ister oksijeni bol atmosferde huzura kavuşarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. İdavilla tüm bu nedenlerden dolayı sizleri evinizde hissettirecektir…

İdavilla Kazdağları Bungalov Otel farkıyla Kazdağları’nı daha yakından tanımak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Bölgemizdeki güzelliklerden daha detaylı olarak sizlere bahsetmek için sizleri bekliyor olacağız.