Kaz Dağları | Konaklama

Tatiliniz için belirlediğiniz yeni rota, endemik bitki türleri, çeşitli türdeki hayvanları, farklı tonlardaki yeşili, yaydığı oksijeni, tarihî değerleri ve nicesiyle ünü sınırları aşmış olan Kaz Dağları’ysa kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, dağın eteğinde kurulu İdavilla Butik Otel, bungalovve apart daireleriyle hizmetinizde.

 
Sizi bekleyen Kaz Dağları tatili hakkında merak ettiğiniz detaylar yazımızda:
 

Kaz Dağları`nın Eteğinde

İdavilla Butik Otel, Balıkesir’e bağlı Edremit sınırları içerisinde, Edremit Körfezi’nin kuzeyinde yer alan Kaz Dağları’na ulaşmak için kullanılan dört orman yolundan birinin başlangıç noktası Güre’de bulunmaktadır. Kaz Dağları’nın 1 km uzağında bulunuyor olması, gezginlerin İdavilla’yı tercih etmelerindeki en önemli etmenlerin başında gelmektedir. Dağlara bu kadar yakın bir konumda konaklayan İdavilla misafirleri, hem tatilleri boyunca bölgeyi zahmetsizce keşfetme olanağı bulmakta hem de  konforlu konaklama imkânı elde etmektedir.
 
Kaz Dağları, yeşili, fotoğraf çekmeyi, günün çeşitli saatlerinde temiz havada yürüyüş yapmayı, yükseklerde olmayı, hayvan ve bitkileri incelemeyi; kısacası “yaşamayı” sevenlerin adresidir. Sahip olduğu zenginlikler dolayısıyla birkaç saatlik gezi yaparak ona haksızlık edeceğini düşünenler, bölgede konaklamayı tercih etmekte; konaklayacakları mekânı araştırırken de “konum”u göz önünde bulundurmaktadır. İşte bu nedenle İdavilla, her mevsim yoğun ilgi görmekte olup Tripadvisor, Booking gibi sektörün nabzını ölçen kuruluşlar tarafından “Balıkesir’in En Çok Aranan Oteli”, “Özel Konaklama Birincisi”, “Balıkesir’in En İyi Üç Otelinden Biri” gibi unvanlara layık görülmüştür.
 

İdavilla’da Konaklamak

İdavilla’da konaklayan misafirler, güzelliklere ulaşmak için çaba sarf etmezler çünkü İdavilla, kolaylıkla ulaşılabilecek güzelliklerle çevrilidir.
 
Güre’de bulunan İdavilla Butik Otel, Kaz Dağları’na olduğu gibi Ege Denizi’nin serin sularına da oldukça yakın bir mesafededir. Ağırladığı misafirlerinin benzersiz bir tatil geçirmesini oldukça önemseyen İdavilla, otel içi sunduğu hizmetlerin yanı sıra otel dışında da çeşitli aktivitelerdüzenlemekte, misafirlerine bölgeyi keşfetmenin eşsiz yollarını göstermektedir.
 
İdavilla, ayrıca, Güre’de bulunması sebebiyle pek çok önemli merkeze ve tarihî ve doğal güzelliğe de oldukça yakındır. Misafirler burada konakladıklarında yakın çevrede var olan onlarca değeri yerinde ve yoğun çaba sarf etmeden görme imkânına kavuşmaktadır.
 
İdavilla, konum avantajının yanı sıra bungalov evleri ve apart dairelerinin konforlu ortamı, mandalina ve zeytin ağaçlarının sıralandığı yemyeşil bahçesi, güler yüzlü hizmetleri, kaliteli ve lezzetli yemekler çıkardığı restoranı ile de tercih sebebidir.
 
 
Evinizin Kaz Dağları’ndaki şubesine gelip unutulmaz anılar biriktirmeye ne dersiniz?

Add Comment