Kazdağları Bungalov Otel Kış Kampanyası

Kazdağları bölgesinde vakit geçirmek ve tatil yapmak isteyenler için birçok farklı ve kaliteli konaklama tesisi bulunmaktadır. Bunlar arasında Kazdağları konaklama tesisleri adı altında karşımıza çıkan Bungalov evlerin yer aldığı oteller de yer almaktadır. Birbirinden şık ve modern görünüme sahip olan ve tatilcilerin bir anlamda gözlerini kamaştıran bu evler; tatilciler için müthiş konaklama fırsatı olmaktadır.

 

Kazdağları Bungalov Otel

Doğayla içe iç olan ve bu açıdan insanların içini açan Bungalov Otel; kafa dinlemek, doğayla yakın olmak, sessiz bir ortamda vakit geçirmek ve manzaraya bakarak vakit geçirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Bungalow otel yanı sıra; Kazdağları’nda butik oteller de yer almaktadır. Bu otellerde de yine birçok avantaj yer almaktadır ve bu fırsatlar tatilcilerin çok daha eğlenceli ve keyifli bir ortamda tatil yapabilmeleri adına önem arz etmektedir.

 

İdavilla Muhteşem Bungalov Otel!

İdavilla Bungalov Otel, Kazdağları bölgesindeki en kaliteli otellerin başında gelir. Ayrıca, bu bölgedeki en bilinen bungalov otel olarak da öne çıkan İdavilla, muhteşem mandalina bahçesi ve doğal ortamıyla, Kazdağları eteklerinde tatil yapmak isteyen kişilere hizmet vermektedir. İdavilla Bungalov Otel, sahip olduğu muhteşem bungalov evleri sayesinde, hem yeni evli çiftlere hem de ailelere tatil olanacağı sağlamaktadır.

 

 

Bungalov Otel Fiyatları

3 kişilik kapasitesi olan bungalov evleri fiyatları şu anda kış kampanyası sebebiyle hafta içi kişi başı 50 TL, hafta sonu ise 75 TL’ye düşmüştür. Kesinlikle bu keyfi siz de yaşamalısınız. Konaklama ücretine meşhur kahvaltımız da dahil. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Ayrıca, jeep safari turları, özel geziler, doğa yürüyüşleri, termal kaplıcalar gibi ek hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak için de hemen bizlere iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kazdağları Butik Otellerde Konaklama Fırsatı

Kazdağları; konumu itibariyle birçok tatil beldesine yakın olduğu için, bünyesinde de birçok farklı otel yer almaktadır. Farklı otellerde, kendi tarzlarına ve yaşantılarına uygun bir şekilde konaklamak isteyenlerin karşılarına; Kazdağları butik oteller de çıkmaktadır. Bu tarz otellerde tatilciler için birçok fırsat bulunmaktadır ve doğayla adeta iç içe olan bu oteller; kafa dinlemek isteyen tatil severler için bulunmaz bir fırsattır. Bu doğrultuda hizmet veren oteller; tatilcilerin rahat etmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedirler.

 

Huzur İle Kendinizi Yenileyeceksiniz

Kazdağları butik oteller arasında İdavilla kusursuz müşteri memnuniyeti mantığıyla, değerli misafirlerine özel hizmetler sağlayan bir işletmedir. Öyle ki, birçok misafirimiz her yaz hatta kış aylarında da özel olarak otelimize gelmekteler ve huzurlu bir tatil yapmaktalar. Tüm dünyanın stresinden uzaklaşmak ve kendinizi yenilemek için sizleri de otelimize bekleriz.

Add Comment