Kazdağları Butik Otel Kampanyası

İdavilla Kazdağları Butik Otel, Güre’de yer alan muhteşem tesisi ile bölgenin en gözde otel ve konaklama alternatiflerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Güre’nin Altınoluk ve Akçay arasında olması ve etrafında da Burhaniye, Ayvalık gibi önemli merkezler olması nedeniyle, Güre bir hayli göz önünde olmaktadır. İdavilla Kazdağları konaklama olarak bizler de çeşitli kampanyalar eşliğinde, bu bölgede tatil yapmak isteyen değerli konuklarımızı tesislerimize beklemekteyiz.

 

Kazdağları Konaklama Bölgesinde Sezon İndirimleri

1 Mayıs ayına kadar büyük bir indirim ile kişi başı gecelik konaklama ücretimizi 49 TL’ye düşürdük. Ayrıca, konaklama bünyesinde serpme köy kahvaltısı da dahildir. Bu nedenle de özellikle çiftler ve aileler hem keyifli bir konaklama deneyimi yaşamak, hem de leziz bir kahvaltı eşliğinde güne başlamak için İdavilla Bungalov Otel‘i tercih etmektedir. Gecelik kişi başı ücretlerimizin hafta sonlarında da dahil olması nedeniyle, hafta sonlarında da yoğun bir talep görmekteyiz. Sizler de hemen rezervasyon yaparak, güzel ve leziz bir tatil deneyimi eşliğinde yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

 

Bahar Aylarında da Kampanyaya Devam Ediyoruz

Temmuz aylarının sonlarına kadar da indirimlerimiz devam etmektedir. 1 Mayıs 2015 – 16 Temmuz 2015 tarihleri arasında da önemli bir indirimimiz bulunmaktadır. Bu tarihlerde kişi başı gecelik ücretimiz 75 TL olacaktır. Yoğun bir rezervasyon dönemi olduğu için, hemen şimdi sizler de odanızı rezerve edebilir ve tatil tarihinizi kesinleştirebilirsiniz.

 

Bayram Paketlerimizi Gördünüz Mü?

Ramazan Bayramı Tatili ve Kurban Bayramı Tatili için de kampanyalı paketlerimiz bulunmaktadır. 17, 18 ve 19 Temmuz 2015 tarihlerinde Ramazan Bayramı için bu güzel ve doğal ortamda tatil yapmak ister misiniz? Bu 3 gün için 2 kişilik özel bir paketimiz de bulunmaktadır. Özel kampanya fiyatımız 2 kişi için toplam 500 TL’dir.

Aynı şekilde; 24, 25, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde Kurban Bayramı Tatili için de özel bir paketimiz mevcuttur. Bu tarihlerde idavilla Kazdağları Butik Otel‘de tatil 2 kişi için toplam sadece 600 TL’dir.

Ayrıca, daha fazla kişi ve farklı alternatif istekleriniz için de bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz. Otelimizden konaklayan tüm konuklarımıza özel bir tatil deneyimi yaşatmak istediğimizi kesinlikle bilmelisiniz. Öyle ki, her sene tatil için bizleri tercih eden değerli misafirlerimiz bunu çok iyi bir şekilde bilmektedir.

Şimdi rezervasyon yapmanın tam zamanı! Hemen siz de isterseniz telefon ile arayarak, isterseniz de rezervasyon sayfamızdan rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle 🙂

Add Comment