Kazdağları Darıdere Yürüyüşü: Buyrun Düğüne

Kazdağları’nın zeytinyağları ve oksijeni ile meşhur Darı Dere yürüyüş parkurumuza KAGEZ – Kazdağı Gezginleri Doğa Sporları ailesinin birbirinden değerli üyeleri ile başlıyoruz.

Kazdağları’nı beyaz bir gelinliğe benzetirim. Uçsuz bucaksız yeşillikler, kıvrımlar, dekolteler, elinde gelin çiçeği tutan heybetli ağaçlar, dağ çilekleri, narlar, çiçekler ve düğünlerin vazgeçilmezi takılar; Kazdağları’nın bereketli topraklarının asil bekçisi zeytin ağaçları.

Kazdağlarının insana huzur veren köylerinin yüreğini okşayan insanları ise o gelinin güzel elbisesinin etekleri. Midilli’den Ayvalık’a, Akçay’dan Kadırga’ya kadar uzanan bir gelinlik.

Düğüne Gidiyoruz, Dans Ediyoruz, Gülüyor, Eğleniyor, Fotoğraflar Çekiyoruz

Ya biz 🙂 KAGEZ gurubu. Doğaya davetli bizler yüreğimizden kopan hediyelerle gidiyoruz bu düğüne, bize ayrılan masamız Zeus Altarından izliyoruz, dans ediyoruz, gülüyor, eğleniyor, fotoğraflar çekiyoruz ve her gün ayrı bir düğün yaşayan bu toprakların hiç bitmeyen eğlencesine kısa da olsa dahil oluyoruz.

Her anın unutulmaz olduğu, soluk soluğa mutluluk duyduğumuz bu geziler için değerli arkadaşlarıma, abilerime ablalarıma sonsuz teşekkürler.

Sözlerime Eray Beceren hocamın paylaşımı bir alıntı ile son vereyim ve haftaya gerçekleşecek etkinlik için sabırsızlanmaya başlayayım.

Gerçek mutluluğun kendi içinizde yattığını fark edin.
Paylaşın. Gülümseyin. Kucaklaşın.
Mutluluk, kendinize birkaç damla bulaştırmadan başkalarına dökebileceğiniz bir şey değildir.

Volkan Şimşirkaya
İdavilla Butik Otel İşletmecisi

Add Comment