Muhteşem Görünümleriyle Bungalowlar (Atatürk Kayalıkları Yürüyüşü)

Gerek konumu, gerek manzarası, gerekse de bünyesinde yer alan avantajlarla birçok tatilcinin yeni gözdesi olan Kazdağları; doğayla iç içe olmak, keyifli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isteyen, doğa sporlarına merak duyan insanlar için son derece güzel bir fırsat olmaktadır. Burada tatil yapmak isteyenler için Kazdağları otelleri hizmet vermektedir. Bu otellerde her şey müşterilerin istediği gibidir ve  müşterilerin tek bir isteği bile hiçbir şekilde geri çevrilmemektedir.

 

Bölgenin Lider Konaklama Alternatifi

Tatilcilerin tatil yaparken kafalarının rahat olması adına hizmet veren bu oteller arasında; Bungalov evlerinin yer aldığı şık ve sıra dışı oteller de yer almaktadır. Doğanın tadını çıkarmak ve 4 mevsim fark etmeksizin istediği zaman tatil yapmak isteyenler için hizmet veren İdavilla Bungalov otel; özel kahvaltıları, muhteşem yemek seçenekleri, konforlu konaklama fırsatı ve 7/24 eğlence avantajıyla daha cazip hale gelmektedir. Sadece sezonluk olarak değil; yaz kış tatil yapmak isteyen tatilciler için hizmet vermektedir.

bungalovlar

 

Bungalov ve Kazdağları Bir Arada!

Kazdağları, muhteşem doğası ile bilinmektedir. Bunun yanında yemyeşil mandalina bahçesi içerisinde kurulu olan İdavilla Bungalov Otel, bölgede farklı bir alternatif olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca, Akçay ve Altınoluk beldelerinde bungalov evleri hizmeti veren en bilindik otel olarak da görülen İdavilla Kaz Dağları Otel sizlere mükemmel bir tatil vaat etmektedir.

Gömeç Yürüyüş Kırmızı Böğürtlenler

 

Bungalov Evlerinin İhtişamı

Görünümüyle tatilcilerin dikkatini çeken ve yaz kış açık olan bu muhteşem otel, Altınoluk Akçay bölgesinde tatil yapmak isteyenler için bulunmaz bir cennettir. Kusursuz müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet veren İdavilla Bungalow Otel; bünyesinde yer alan deneyimli elemanları ile tatilcilere kaliteli bir şekilde hizmet etmektedir. Tatilcilerin bir dediğini iki etmeyen ve onların etrafında adeta dört dönen bu otel; en iyi Kazdağları konaklama seçeneklerini de bünyesinde barındırmaktadır. Kazdağı civarının en iyi otelleri arasında kendisine yer bulan otelimiz, siz değerli misafirlerini de beklemektedir.

Add Comment