Ramazan Ayı Fırsatları

Maddi ve manevi arınmanın yaşandığı Ramazan ayında, her yıl olduğu gibi bu yıl da İdavilla Butik Otel ve Restoran, avantajlı fiyatları ve özel iftar menüsüyle hizmetinizde!

Ramazan ayı süresince Kaz Dağları coğrafyasında ekonomik bir tatil yapmak ya da yemyeşil bir bahçe içinde kurulu iftar sofralarında yerinizi almak isterseniz yapmanız gereken şimdi rezervasyon yaptırmak.

Ramazan`da İdavilla

İdavilla Butik Otel, coğrafi konumunun yanı sıra özellikle Kaz Dağları’nın ve Ege Denizi’nin tam ortasında ve her ikisine de oldukça yakın bir konumda bulunması sebebiyle yılın farklı zamanlarında farkı bölgelerden huzur aramaya gelen pek çok misafiri ağırlamaktadır. Bahçe içindeki bungalov evlerine ek apart dairelerinde de konaklama imkânı sunan İdavilla, hizmet kalitesi ve huzura huzur katan atmosferiyle beklentileri eksiksiz karşılamakta, müşterilerine vadettiği tüm unsurları karşılayarak onların bu geçici “ev”lerinden gülen yüzlerle ayrılmasına olanak sunmaktadır.
 
İdavilla sadece konaklama hizmetleriyle değil aynı zamanda restoranıyla da bölgenin parlayan yıldızlarındandır. İdavilla Restoran, kapalı ve açık mekânında, karınların yanı sıra gözleri de doyuran taptaze yemekleri, kahvaltılıkları ve sebze-meyveleriyle yılın 365 günü hizmet vermektedir.
 
Ramazan ayı geldiğinde ise İdavilla, konaklama ve iftar yemeği hizmetlerini avantajlı fiyatlarla bir araya getirmekte, misafirlerinin benzersiz bir Ramazan deneyimi yaşamasına vesile olmaktadır. Ramazan ayında Kaz Dağları’nın eteklerinde konaklamak isteyen bireylere yönelik sunduğu bu avantajın yanı sıra İdavilla, konaklamayı içermeyen zengin iftar menüsü fırsatını da günübirlik ziyaretçilere ulaşılabilir fiyatlarla sunmaktadır.
 

Ramazan Coşkusunu Ailecek Yaşayın

İdavilla`nın Ramazan kampanyası, aileler için de kaçırılmayacak bir fırsat! İdavilla’yı tercih ederek uygun fiyatlı bir tatil imkânının yanı sıra çocuklarınızla yapabileceğiniz, zamanı dolu dolu geçirmenize olanak sunan pek çok avantajdan yararlanma fırsatı da elde edeceksiniz.
 
Kendi sınırları dâhilinde bahçe keyfi sunan İdavilla çevresindeki doğal güzellikler sebebiyle de Ramazan ayında tercih sebebi olmakta. İftara kadar ailecek yapılabilecekler arasında otele oldukça yakın konumda bulunan denize girme, Kaz Dağlar’ının bol oksijenli havasında yürüyüş yapma, ilçe ve şehir merkezinde bulunan butikleri ziyaret etme, cip safariye katılma, ATV’ye binme vb. olanaklar bulunmaktadır. Dilerseniz İdavilla’nın bahçesinde çimlere uzanıp kitabınızı okuyarak da zaman geçirebilirsiniz.
 
2018 yılının 11 ayının sultanını geçmiş yıllardakinden farklı bir şekilde karşılamak ve yaşamak isterseniz, sizleri de İdavilla çatısı altında görmekten mutluluk duyarız. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için lütfen iletişime geçiniz.

Add Comment