Restaurant

RestaurantKazdağları‘na geldiyseniz, Bahçesinin güzelliği ve mandalina ağaçları ile büyük beğeni toplayan İdavilla Butik Otel Bahçesine mutlaka uğramalısınız.

Kazdağları‘nın en güzel köy kahvaltısını, Ayvacığın kekik kokan etlerinden özenle hazırlanmış ızgaraları, Yörük Kültürünün en güzel örneklerinden gözlemeyi, özel sunumu ve lezzetiyle İdavilla Saç Kavurma lezzetini İdavilla Kazdağlarının en özel restaurantlarından birisidir.

Kazdağları Lezzetleri

Lezzetli, ekonomik ve mis gibi öğünler, özenli ağırlama ve yüzde yüz servis memnuniyeti için tercihiniz İdavilla Restaurant olsun…

İDAVİLLA’da KAHVALTI

İdavilla’da güne harika bir kahvaltı ile başlarsınız. Özel salçalarımız, kendi zeytin ve zeytinyağımız, Kazdağları’nın en güzel kestane balı ve tereyağı, köy tavuklarından organik yumurta, köy pazarından seçtiğimiz en güzel domates, biber ve sebzeler…

Ezine Peyniri olmazsa olmaz, tahin pekmez, kendi organik mandalinalarımızdan hazırladığımız reçeller, çökelek, börekler ve İdavilla Spesyeli YANKİRİ BAZLAMA

SAÇ KAVURMA

Tarifi çok basit ; Ayvacıklı Nail Ustamızın elinden, köy domatesi, köy biberi ve ayvacığın kekik kokan kuzularının özel saç tepsilerde birleşimi.

CAFE 

İdavilla’da ister çimlerin üzerinde serin bir mola, isterseniz de küzine sobamızın başında sıcacık dost sohbeti tadında sevdiklerinizle güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Yerli ve yabancı alkollü alkolsüz içecekler, bayanlar matinesi, ince saz, nostaljik şarkılar, gurup etkinliklerimiz, açık havada ateş başında sıcak şarap gibi hatırlatmalarımızı lütfen unutmayınız.