fbpx

Rezervasyon

idavilla Konaklama Seçeneklerimiz

Rezervasyon 1

Kazdağları Apart Daire

120 m2 tamamen sıfırlanmış dairemizde toplam 4 oda, 10 yatak ve geniş banyo bulunmaktadır. Geniş aileler için muhteşem bir konaklama imkanı sunar. Kazdağları manzarası ve İdavilla’nın…

Devamı

Rezervasyon 2

Kazdağları Bungalov Evleri

İdavilla Bungalov Evleri toplamda 16 m2’dir. Bir çift kişilik double yatak ve bir adet tek kişilik single yatak olmak üzere 3 kişiliktir…

Devamı

idavilla Rezervasyon Hakkında

 • İdavilla Butik Otel Rezervasyonlarınız ile ilgili hatırlatmaları aşağıda bulabilirsiniz.
 • Rezervasyonlarınızı telefon üzerinden ( 0266 384 9691 ) yapabilirsiniz.
 • Dilerseniz sitemizdeki rezervasyon formunu doldurarak bize bilgilerinizi gönderirseniz size dönüş yaparak müsaitlik durumuna göre rezervasyonunuzu tamamlayabiliriz.
 • Whatsup üzerinden bizimle iletişime geçmek isterseniz 0537 503 0910 nolu telefonumuzu kaydedebilirsiniz.
 • Rezervasyonsuz misafir yoğunluktan ötürü kabul edemiyoruz. Gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızı önemle rica ederiz.
 • Rezervasyonunuzun kesinleşmesi ve herhangi bir sorun yaşamamak adına size göndereceğimiz IBAN numarasına konaklama ücretinizin yarısını yatırmanızı rica ediyoruz. Ödeme onayı geldiğinde size ayrılan oda, otel yönetim sistemimizde kesin oda olarak işaretlenmektedir.
 • Rezervasyonunuzu istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 7 gün kalana kadar yapılan tüm rezervasyonlarda ödenen peşinat hiçbir kesinti yapılmadan anında iade edilir. Rezervasyonunuza 6 gün ve daha az süre kaldığında yapılan iptallerde 1 günlük konaklama bedeli yatırılan peşinattan düşülerek kalan bakiye anında iade edilir. Rezervasyon tarihinde yapılan iptallerde ( otele giriş yapacağınız gün ) yine toplam konaklama bedelinden 1 günlük ücret kesilerek kalan bakiye anında iade edilir.
 • Rezervasyonunu 7 gün ve daha az süre içinde iptal etmek durumunda kalan ve bu nedenle ücret kesintisi yaptığımız misafirlerimize anında kalan bakiyesini yaptığımız gibi misafirlerimiz isterlerse bu ücreti 1 yıl içinde ileriki rezervasyonlarda da kullanmak adına almayabilirler. Bu konuda resepsiyon gerekli bilgileri aktaracaktır.
 • Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Garanti bankası kartlarına 3 taksit, diğer kartlara tek çekim olarak işlem yapılmaktadır.
 • Rezervasyonlu misafirlerimizin yanlarında nüfus cüzdanları, ehliyetleri yada pasaportlarından herhangi biri olmadan konaklama yapamayacaklarını önemle hatırlatırız.
 • Otelimize giriş saatimiz 14:00, çıkış saatimiz ise 12:00’dir.

 

GARANTİ BANKASI

Volkan Şimşirkaya – İdavilla Butik Otel

IBAN numaramızı telefon ile iletişime geçtiğinizde tarafınıza iletilecektir.

Not: Hesap haraketleri anlık olarak kontrol edilerek telefonla bilgi verilmektedir. Ödeme işleminizi gerçekleştirirken lütfen açıklama kısmına telefon ve isim bilgilerinizi girmeyi unutmayınız

FATURA ADRESİ

İdavilla Butik Otel – Volkan Şimşirkaya

Güre Mahallesi, İshakbey Caddesi, No:1 Edremit Balıkesir

VD : EDREMİT

Vergi No: 31246965792

Saygılarımızla,