Termal ile Gelen Sağlık

Bedensel ve Zihinsel Arınma, Sağlık, Güzellik ve Şifa, Bağışıklık Sisteminin Güçlenmesi.

İdavilla Kazdağları Otel, bölgemizdeki termal ve spa tesisleri ile anlaşmalıdır. Konuklarımız bu tesislerden önemli oranlarda indirimler eşliğinde faydalanmaktadır.

 

Termalin Eşsiz Sağlığıyla Buluşacaksınız

 

Kazdağları`nın termal suları ve kaplıcaları ile ünlü Güre Beldesinde oteller bölgesinde yer alan İdavilla Butik Otel Kazdağları`nı keşfetmek ve özellikle termal suların faydalarından istifade etmek isteyenler içinde farklı alternatifler sunmaktadır.

Dilerseniz Belediye Kaplıcasında aile banyosu kiralayabilirsiniz. Dilerseniz de Avrupa`nın en büyük termal tesislerine İdavilla ayrıcalığı ile giriş yapabilirsiniz.

Açık kapalı termal havuzlar, Türk hamamı, Fin hamamı, Sauna, Buhar Odası, Çamur Banyosu, Masaj Çeşitleri, Tuz odası gibi harika alternatifler çok ekonomik fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Otelimizin Tesislere Yakınlığı

 

Belediye Kaplıcası İdavilla`ya 500 metre mesafededir. Termal bölümü aile odalarından oluşmaktadır. Odada soyunma ve dinlenme bölümü vardır. Banyoda ise 2 kişinin rahatlıkla sığabileceği küvet havuz bulunmaktadır. 1 saatlik oda kullanımı Mart 2015 itibari ile 15 TL`dir. 

Açık Havuz, Sauna, Buhar Odası…

 

Özellikle açık havada sıcak su keyfini bu yazının yazıldığı serin mart günlerinde tavsiye ediyoruz.

Bölgenin 5 Yıldızlı Otelleri

 
 

Add Comment