Unutulmaz Bir Balayı

 

“Evet”ler ardından başlayan hayatınızın en benzersiz günlerinde, yeni evli bir çift olarak unutulmaz bir tatil yaşamak ve mutluluğunuzu katlamak istemez misiniz? Balayı çiftlerinin beklentilerini karşılayacak sunumları, ekonomik fiyatları ve tabii huzur veren muhteşem doğasıyla Kaz Dağları İdavilla Butik Otel, büyülü bir balayı tatili geçirmeniz için kapıları ardına kadar açık sizleri bekliyor!

 

Mutluluğunuz Katlansın

Romantik tatil düşlerini gerçek kılacak tüm unsurları çatısı altında birleştirmesi sebebiyle İdavilla Butik Otel, balayı çiftlerinin bölgedeki tercihi! Kaz Dağları’nın eteğinde, denize oldukça yakın bir konumda kurulu İdavilla, sadece benzersiz doğasıyla değil, aynı zamanda en ince ayrıntısına kadar düşünülerek balayı çiftlerine özel hazırladığı bungalov evleriyle de çiftlerin gözdesi!
 
Benzersiz bir balayı tatili yaşanması için özel hazırlanan deluxe bungalov evleriyle İdavilla, çiftlere unutmayacakları anılar biriktirmeyi vadediyor. Geniş ve yemyeşil bir bahçe içerisinde kurulu bungalovlarda konakladığınızda 24 saat oda servisi hizmetinden ve geç kahvaltıyapma imkânından yararlanacak, kapının önünde kurulu masanızda günün her saati bahçe keyfi yapabileceksiniz. Üstelik anlaşmalı termal tesislerin hizmetlerine de daha uygun fiyatlarla ulaşacaksınız. İdavilla’nın ücretsiz tatil danışmanlığı hizmetinden edindiğiniz bilgilerle bölgeyi köşe bucak keşfedebilir, dilerseniz günün en güzel saatlerini otele çok yakın mesafede yer alan Melek Hanım Plajı’nda geçirebilirsiniz. Dilerseniz de İdavilla ailesinin Kaz Dağları’na yapacağı yürüyüşlerin bir parçası olabilir, bu eşsiz coğrafyanın tüm güzelliklerini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.
 
İdavilla`da özenle sunulan hizmetlere, tesis içerisinde kurulu İdavilla Restoran’dan çıkan lezzetler de dâhil! Sabahları, bahçe içerisinde organik bir kahvaltı yaparak karşılayabilir, öğlen ve akşam vakitlerinde benzersiz ve taze lezzetlerin tadına doyabilirsiniz.
 

Balayı Tatili için Neden İdavilla?

Kaz Dağları İdavilla Butik Otel, konaklamadan yeme içmeye kadar tüm hizmetlerinde yüksek müşteri memnuniyetini gözetmekte, bu anlayışı gereği sunumlarını titizlikle planlamaktadır. Üstelik kalitesinden taviz vermeden sunduğu bu hizmetlerde uygun fiyatlı olma politikası gütmekte, yeni evli çiftlerin ekonomik bir şekilde huzurlu ve unutulmaz bir tatil geçirmesine olanak sunmaktadır.
 
Deluxe bungalov evlerde hem doğa içinde tatil yapmanın hem de lüks bir tatilin tadını çıkaran balayı çiftleri, günün herhangi bir saatinde isteklerini İdavilla ailesine iletebilecek olmanın rahatlığını da yaşamaktadırlar.
 
Seneler sonrasında canlı bir şekilde anımsayacağınız bir balayıysa düşlediğiniz, İdavilla’nın size özel hizmetlerinden yararlanmak ve mutluluğunuza mutluluk katmak için iletişim kanalları aracılığıyla otele ulaşarak dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 
 
Yeni hayatınıza atacağınız adımların İdavilla yolundan geçmesinden mutluluk duyacağız!

Add Comment