KOAH Hastalığı Tedavisi

Koah hastalığı tedavisi için oksijen çok önemlidir. Kazdağları ise Türkiye’nin en bol oksijeni olan bölge. İdavilla Butik Bungalov Kazdağları Otel ile tedavi.

Koah hastalarının ihtiyacı olan en önemli konu oksijendir. Kazdağları bu noktada Koah hastaları için çok büyük önem arz ediyor. Kaz Dağları Manastır Kanyonu, Şahin Deresi Kanyonu gibi birçok oksijen kaynağı tabiat harikasına ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte eşsiz bitki örtüsü, uçsuz bucaksız zeytin ve çam ormanları hem sağlığınıza hem de ruhunuza iyi gelecektir.

Uzmanlar deniz ve dağ arasındaki kanyon dediğimiz doğal koridorların mevcut oksijen bolluğunu daha hissedilir kıldığını ve farklı bir bölgeden gelen ziyaretçilerin oksijen yoğunluğunu bedenlerinde daha ilk günden hissedebildiklerini belirtmektedirler.

 

Koah Nedir ve Koah Belirtileri

KOAH yani Kronik obstrüktif akciğer hastalığı, nefes alımında zorluk yaşanan bir obstrüktif akciğer hastalığıdır. Koah kronik bir hastalık olması nedeniyle zaman içerisinde daha da kötü hale gelir. Nefes darlığı, balgam üretimi ve öksürme gibi belirtileri vardır. KOAH hastalarının önemli bir kısmı kronik bronşit hastası da olmaktadır. Bu nedenle hastalıklar arasında önemli bir ortak pay bulunmaktadır.

 

Koah Tedavisi

Koah tedavisi için birçok yöntem bulunmaktadır ve Koah tedavisi doğal ortamlarda çok daha kolay olabilmektedir. Son yıllarda doktorların solunum yolu rahatsızlığı olan hastalarına Kazdağları’nı önermelerinin oksijen yoğunluğundan kaynaklandığını ve bölgenin iklim yapısının hava değişimlerinden çabuk etkilenen kişiler için de çok elverişli olduğunu söylememiz çok da yanlış olmaz kanaatindeyiz.

Koah Tedavisi

 

Kazdağları içerisinde yürüyüş yapmak, manzaraya dalıp gitmek, sahilde zaman geçirmek, lezzetli yiyecekler ile keyif almak ve rahat nefes almak Koah tedavisi için sizlere önemli bir katkı sağlayacaktır. İdavilla Bungalov Kazdağları Otel olarak bu doğal ortamdan daha uygun faydalanabilmeniz için size bir kampanya hazırladık. Koah rahatsızlığını en sevdiklerimizde deneyimlemenin verdiği hassasiyetle Kazdağları’nın en iyi özel konaklama tesisinde çok özel fiyatlarla kalmak için kampanyamızı değerlendirebilirsiniz. Sağlığınız ve mutluluğunuz için biz elimizden geleni yapmaya hazırız. Siz Kazdağları’na gelmeye hazır mısınız?

 

Koah Hastaları İçin Kazdağları Oksijen Tedavisi

İdavilla Koah ya da solunum yolu rahatsızlıkları olanlar için ideal bir işletmedir. Bunun başında bungalov evlerimizin tamamının engebesiz bir arazide müstakil ve düz ayak oluşu gelmektedir. Merdiven ya da dik bir rampa bulunmamaktadır. Kazdağları’nın kalbi Güre’de bulunan İdavilla; sağlık ocağı, eczaneler, tam donanımlı bir özel hastane ve bir devlet hastanesine yakın mesafededir.

Koah Hastaları İçin Kazdağları Oksijen Tedavisi

Kazdağlarının en güzel ve görülmesi gereken yerlerine yakın ve eşit mesafede oluşu ile gezmeyi sevenler için en doğru adrestir. İdavilla’da oksijen ölçeriniz, odalarınızda nem kontrol cihazınız, ofisimizde oksijen tüpünüz her daim bulunmaktadır. Gerçi idavilla’da oksijen tüpüne ihtiyacınız olmayacak çünkü bu oksijen ile dolmuş muhteşem doğa size yeterli olacaktır. İşte bu nedenle de Koah ya da benzeri rahatsızlığı olan kişilere otelimizi kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

 

Koah Hastalığı Olan Bir Misafirimiz

Size bir Koah hastasının dilinden anlatalım. “istanbul’dan geldim buraya. Burada nefes aldığımı hissediyorum. Kazdağları’nın dışına çıktığım zaman ciğerlerim beni gerçekten zorluyor. Kazdağları benim akciğerlerim.”

 

Mandalina Bahçesi ve Yemyeşil Bir Doğa

Kazdağları doğasına uygun bir dekorasyona sahip olan otelimiz, yemyeşil bir bahçe içerisinde kurulmuştur. Bahçemizde rengarenk mandalina ağaçlarının yanı sıra farklı çiçekler de bulunmaktadır. İşte bu nedenle de oksijene ihtiyacı olan herkesi otelimizde keyifle ağırlamak istediğimizi bilmenizi isteriz.

 

Koah Rahatsızlığı Olanlara Özel İndirim

Koah rahatsızlığı olan tüm değerli misafirlerimize otelimiz var olduğu sürece %20 özel indirim uygulayacağız. Bunun nedeni ise konu hakkında bilinçli olmamızdır. Eğer siz de bu indirimden yararlanmak isterseniz hemen bizimle telefon numaralarımızdan iletişime geçebilir ve Koah hastalığınızın olduğunu belirtebilirsiniz. Sizin için neler yapabileceğimizi ve ne gibi katkılarımız olabileceğini konuşmakmak isteriz.

 

Kısa Süreliğine Ekstra İndirimler

Geçtiğimiz günlerde kısa süreliğine başlattığımız kampanyamız da devam etmektedir. Kişi başı konaklama + kahvaltı hafta içi 50 TLhafta sonu 75 TL. KOAH hastalığı olanlar için de ekstra %20 indirimimiz olduğunu hatırlatmak isteriz. Bungalov evleri içerisinde 3 kişiye kadar rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ayrıca, 0-6 yaş aralığında misafirlerimiz ücretsiz, 7-12 aralığındaki dostlarımız da %50 ekstra indirimle konaklamaktadır.

NOT: Otelimiz Güre – Akçay, Edremit / Balıkesir’de bulunmakta ve yılın 365 günü hizmet vermektedir. Kat ısıtma sistemimiz ve klimalarımız sayesinde kış aylarında da evinizin sıcaklığını burada bulabilirsiniz. Detaylı bilgilendirmelerin yapıldığı, haritadaki yerimizin gösterildiği ve ulaşım alternatiflerinin anlatıldığı iletişim sayfamıza da göz atabilirsiniz. Evlerin iç görünümü hakkında bilgi almak isterseniz de odalarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular olması halinde lütfen bizlere sormaktan çekinmeyiniz.

Telefon numaralarımız: 0537 503 0910 ve 0266 384 9691

Görüşmek dileğiyle,
İdavilla Butik Bungalov Evleri – Kazdağları Otel